To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   S.M.Rock, New View i THE SAME    -   22/5/2009
The Same w TCK
W ostatni piątek maja Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza na promocyjny koncert rockowej formacji THE SAME. Koncert odbędzie się 29 maja 2009 w Piwnicach TCK. Start o godz. 19:00. Wstęp: 10 zł. Uwaga - do każdego biletu dodawana jest płyta CD THE SAME z pięcioma kompozycjami zespołu! Występ tej grupy poprzedzi inna tarnowska kapela - NEW VIEW. Gościnnie pojawią się też nauczyciele Szkoły Muzyków Rockowych S.M.ROCK: Paweł Mazur i Piotr Smoleń oraz perkusista (m.in. AKURAT) - Krzysztof "Flipper" Krupa. Mamy 2 podwójne zaproszenia na koncert dla inTARnautów.

Ogloszenie

THE SAME został założony w kwietniu 2005 roku przez Mateusza Mądla oraz Mariusza Muchę pod nazwą Red Stars. Po kilku perturbacjach personalnych we wrześniu 2005 roku, powstała koncepcja nowej nazwy (The Same) i ze zmienionym składem, który wyglądał następująco: Mateusz Mądel, Mariusz Mucha, (założyciele) oraz Wojciech Bęben. W trójkę tworzyli covery piosenek znanych zespołów, lecz ich ambicje były wyższe. Wiosną 2006 do zespołu dołączył drugi gitarzysta Jakub Kacprzak i wtedy to też rozpoczęli przygotowania do występu w konkursie piosenki Anglojęzycznej w IV LO w Tarnowie. Od tego konkursu pojawiły się kolejne zmiany w składzie oraz kolejne występy. Grupa ma na swoim koncie występy m.in. na przeglądach młodych muzyków, których zostali laureatami.
Podczas koncertu w Piwnicach TCK sympatycy muzyki rockowej będą mieli okazję posłuchać starszych, ale i najnowszych kompozycji zespołu, m.in. tych, które znajdują się na promocyjnej płycie dodawanej do każdego biletu.
The Same wystąpią w składzie: Mateusz Mądel - voc., Mariusz Mucha – gitara, Kamil Juszczyk – gitara, Maciej Broda – klawisze, Krystian Budzik – bas, Jakub Wach – perkusja.

Zaproszenia czekają na inTARnautów, którzy zgłoszą nam e-mailem chęć wzięcia udziału w koncercie (e-mail z tematem THE SAME nadsyłajcie na adres: redakcja@intarnet.pl) do piątku 29 maja do godziny 14.00. W liście należy podać: imię, nazwisko i nr tel. kontaktowego. Zwycięzcę poinformujemy o wygranej niezwłocznie po losowaniu.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, March 4, 2024 18:22:11
IP     : 3.239.76.25
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html