To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Pierwsze efekty akcji „Stop krawężnikom”    -   23/5/2009
Krawężniki do likwidacji
Kilkanaście zgłoszeń w sprawie nieprzejezdnych dla osób niepełnosprawnych ruchowo przejść w różnych częściach miasta, otrzymał od tarnowian radny Robert Wardzała, po nagłośnieniu przez tarnowskie media akcji „Stop krawężnikom”. Informację z listą wskazanych przez mieszkańców miejsc uciążliwych dla niepełnosprawnych przekazał kilka dni temu Tarnowskiemu Zarządowi Dróg Miejskich z prośbą o możliwie pilną interwencję. - Z informacji uzyskanych w TZDM wiem, że obniżenie krawężników jest możliwe w ciągu dwóch, trzech dni, o ile tylko pracownicy TZDM nie są akurat zaangażowani w inne ustalone wcześniej prace. Sam koszt obniżenia krawężnika oscyluje w granicach tysiąca złotych - mówi Robert Wardzała.

Ogloszenie
>

Wśród zgłoszonych miejsc uciążliwych dla niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich są m.in. skrzyżowanie ul. Szujskiego z ul. Wilsona (z jednej strony), skrzyżowanie ul. Goldhamera z ul. Żwirki, skrzyżowanie ul. Brodzińskiego z ul. Asnyka i przejścia przy ul. Legionów od strony ulicy Asnyka.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, March 2, 2024 14:09:34
IP     : 3.235.145.108
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html