Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Gospel w Amfiteatrze   -   31/5/2004
W Tarnowie i regionie gości 120-osobowy chór gospel "Challenge" z Atlanty . Młodzi, umuzykalnieni Amerykanie przebywają w Małopolsce na zaproszenie tarnowskiego Kościoła Baptystów. W czwartek o 18.00 w Amfiteatrze Letnim przy ul. Kopernika wystąpią oni z koncertem dla Tarnowian. Wstęp wolny !

Ogloszenie
>

Razem z Amerykanami, którzy gościli już kilka lat temu w naszym mieście na scenie zaprezentuje się rodzimy, wspaniale się rozwijający i majacym już stałe grono fanów Tarnowski Chór Gos.pl, którego losom bacznie i z dużą sympatią przygląda się nasz portal.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 4)Dodaj komentarz
(04-06-2004) Chórzystka :
To miłe ze strony autora/ki powyzszego tekstu. Szkoda, że nie ma komentarzy tych, którzy mieli okazje nas zobaczyć. Chciałabym(pewnie nie ja jedna) znać opinię ogladających i słuchających nas.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(04-06-2004) Mario :
Miałem kilka okazji na zobaczenie Tarnowskiego Chóru Gos.pl. Myśle ze jest to bardzo ciekawa propozycja dla wszystkich którzy słuchają różnej muzyki naprawde swietny chór inny niż wszystkie które widziałem i chociaż nie jestem fanem muzyki churalnej w ich wykonaniu jest to świetne Pozdrawiam

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-06-2004) Lala :
Szkoda że Nasi nie mogli zaśpiewać więcej. Albo Amerykanom się wydawało że w Polsce nic nie ma albo bali się konkurencji. Pozdrowienia dla Gospela

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-06-2008) Kamil :
Muzyka Murzynów, którzy nie potrafili usiedzieć spokojnie w kościele.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947