To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Bolly – Studio: druga edycja    -   28/5/2009
Bollywood w Millennium
Kino Millennium w Mościckim Centrum Kultury w czerwcu powraca z cyklem „Bolly – Studio”. 1 czerwca zobaczymy film, który w był wielkim hitem w Indiach – historyczny romans „Księżniczka i cesarz”, z pięknymi zdjęciami, poruszającą muzyką i zapierającymi dech w piersiach scenami batalistycznymi. 29 czerwca pokazany zostanie romans „Ty i ja”, zaś 22 – film fantasy „Sekret”. Cena biletów na każdą z projekcji – tylko 10 zł.

Ogloszenie

Księżniczka i cesarz - 1 czerwca, g. 20:00
Szesnasty wiek. Potężny i młody cesarz Akbar (Hrithik Roshan) poślubia księżniczkę z Radźputany - Jodhę (Aishwarya Rai). Małżeństwo jest przypieczętowaniem przymierza między państwami i religiami. Nieoczekiwanie ten polityczny alians zamienia się w piękną i dramatyczną historię miłosną. „Księżniczka i cesarz” to epicki romans wyreżyserowany przez Ashutosha Gowarikera (Lagaan, Swades) z pięknymi zdjęciami i poruszającą muzyką A.R. Rahmana (Dil se) . Sceny batalistyczne zapierają dech w piersiach. Film był wielkim hitem w Indiach.
Reżyseria: Ashutosh Gowariker; gatunek: biograficzny-historyczny-musical-romans, Indie, 2008; czas trwania: 213 min.

Sekret - 22 czerwca, g. 20:00
Lachchi (Rani Mukherjee) wychodzi za mąż za bogatego kupca - Kishana (Shahrukh Khan). W czasie podróży do domu orszak weselny przystaje na odpoczynek. Mieszkający w pobliżu Duch widzi młodą mężatkę i zakochuje się w niej. Wkrótce dowiaduje się, że dzień po ślubie Kishan wyjechał w interesach na kilka lat, zostawiając żonę samą. Duch przybiera więc postać mężczyzny i zajmuje jego miejsce jako mąż Lachchi. Wyjawia jej prawdę, aby ona sama zadecydowała, czy chce dzielić z nim życie. Kobieta w pierwszej chwili jest rozżalona, ale pozwala mu zostać i zakochuje się w nim. Co jednak się stanie, kiedy stęskniony Kishan powróci do domu?
Reżyseria: Amol Palekar, gatunek: fantasy, Indie; czas trwania: 140 min.

Ty i ja - 29 czerwca, g. 20:00
Pewien psychiatra Ajay (Ajay Devgan) zakochuje się od pierwszego wejrzenia w kelnerce Pryi (Kajol). Miłość do pięknej dziewczyny zwycięża niepohamowaną namiętność do alkoholu. Jednak Prya nie wydaje się zachwycona nadużywającym napojów wyskokowych gościem. Kiedy Ajay opuszcza lokal, kelnerka zamiast smutku czuje ogromną ulgę. Tak zaczyna się historia miłości Ajaya i Pryi. Prawdziwa opowieść o zakochanych sercach, rozgrywająca się na luksusowym statku wycieczkowym.
Reżyseria: Ajay Devgan, gatunek: romans, Indie, 2008; czas trwania: 165 min.

UWAGA KONKURS! Mamy po jednym, bezpłatnym podwójnym zaproszeniu na każdy z wymienionych filmów. Można je otrzymać po nadesłaniu do nas - drogą elektroniczną na adres redakcja@intarnet.pl - listu zawierającego w tytule tytuł wybranego filmu. W mailu prosimy podać dane kontaktowe osoby zgłaszającej (w tym koniecznie nr telefonu !). Konkurs każdorazowo rozstrzygnięty zostanie w dniu projekcji, o godz. 12:00. Zwycięzcę o wygranej i sposobie jej odebrania niezwłocznie poinformujemy zwrotnie, drogą elektroniczną lub telefonicznie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, March 2, 2024 12:29:16
IP     : 3.235.145.108
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html