Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Największa impreza na Dzień Dziecka    -   28/5/2009
Zamek w Dębnie – bilety wyprzedane
Organizowany od wielu lat „Dzień Dziecka na Zamku w Dębnie” zdobył tak wysoką renomę, że uczestnicy tej imprezy na wiele tygodni wcześniej rezerwują bilety. Oddział tarnowskiego Muzeum Okręgowego w Dębnie organizuje 1 czerwca każdego roku wiele atrakcji dla dzieci przedszkolnych i uczniów szkół podstawowych do klasy IV włącznie.

Ogloszenie

Atrakcją świętowania w zabytkowych murach zamku – muzeum jest to, że dzieci uczestniczące w zabawie zupełnie inaczej niż podczas zwykłego zwiedzania zamkowych komnat są uczestnikami rozmaitych zdarzeń. Przebierają się w historyczne stroje i rycerskie zbroje, uczą się dworskich tańców, poznają salę tortur, w zamkowej aptece uczą się ucierać mikstury lecznicze, a w kuchni poznają staropolskie potrawy.
Ale jeszcze więcej dzieje się wokół Zamku, gdzie drużyna rycerska Jakuba Odrowąża z Dębna organizuje pokaz turniejowy a Centrum Animacji Społecznej „Horyzonty” wprowadza dzieci w zaczarowany świat gier, zabaw i konkursów. Dziecięce świętowanie na Zamku w Dębnie to także wspaniały piknik ze straganami, gdzie oferuje się słodycze i i zdrową żywność przygotowaną przez Koło Gospodyń Wiejskich w Dębnie, a także stoiska z pamiątkami i mennicę, która wybija pamiątkowe monety. Dla wszystkich uczestników imprezy przygotowano także spektakl teatralny „Nasza piękna mała ojczyzna” oraz koncert „Dzieci dzieciom”.

Na koniec, niestety smutna wiadomość dla niektórych dzieci, wszystkie sześćset biletów na tegoroczny „Dzień Dziecka na Zamku w Dębnie” zostały już dawno wykupione. Tych, którzy chcieliby zorganizować naprawdę atrakcyjne święto swoim pociechom, Muzeum Zamek w Dębnie zaprasza za rok.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947