To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   5 wyjątkowych biletów na mecz Unia-Hutnik dla inTARnautów !   -   28/5/2009
Piłkarski szlagier w Mościcach
Niewiele jest w ostatnim czasie okazji do świętowania z tarnowskimi piłkarzami ich sukcesów, tym bardziej cenna wydaje się inicjatywa kibiców i działaczy ZKS Unia Tarnów, którzy chcą zapewnić wyjątkową (głównie frekwencyjną) oprawę meczowi "jaskółek" z krakowskim Hutnikiem. Ten III-ligowy szlagier już w niedzielę 31 maja o godz. 17:00 na stadionie w Mościcach. Mamy 5 bezpłatnych (pamiątkowych) zaproszeń na to spotkanie dla inTARnautów.

Ogloszenie

Takich pamiątkowych biletów przygotowano tysiąc. Tyle osób, które pierwsze pojawią się w niedzielne popołudnie na stadionie w Mościcach będzie mogło je otrzymać. Bilety kosztują 7 zł - cały, 4 zł – ulgowe. Kobiety i dzieci mają wstęp wolny.
Pierwszych 5 inTARnautów, którzy wyślą swoje zgłoszenie na adres: redakcja@intarnet.pl (wiadomość z tytułem MECZ) otrzyma gratisowe zaproszenie na ten mecz !

Sam mecz zapowiada niezwykle atrakcyjnie, choć obie druzyny walczą o inne cele. Unia bliska jest zapewnienia sobie pobytu w III lidze na przyszły sezon, a Hutnik walczy jeszcze o baraże do II ligi.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, March 4, 2024 18:42:23
IP     : 3.239.76.25
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html