To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Dzień Dziecka z Teatrem Młodego Widza    -   28/5/2009
„Cudowna lampa Aladyna” w MCK
Spektakl Teatru Współczesnego w Krakowie, który zaprezentowany zostanie 1 czerwca o godz. 10:00 w Mościckim Centrum Kultury przybliża najmłodszym niezwykły, tajemniczy świat. Oparta na elementach orientalnych, barwna scenografia i oryginalne kostiumy oraz rekwizyty, wielokrotne wciąganie publiczności w wir wydarzeń i zaproszenie do współtworzenia akcji opowiadanej historii – to atuty tego przedstawienia.

Ogloszenie

Aladyn, Ali Baba, Sindbag Żeglarz to najbardziej znani bohaterowie Opowieści Dalekiego Wschodu. Bawią, uczą i zachwycają młodego widza od wieków. Ta jedna z bardziej znanych opowieści Z tysiąca i jednej nocy o przygodach młodzieńca, który został wykorzystany przez wielkiego czarnoksiężnika do zdobycia zaczarowanej lampy. Przed Aladynem otwiera się podziemna jaskinia, która kryje skarby i tajemnicze przedmioty. Czarodziejowi zależy jednak tylko na lampie. Nie dostanie jej jednak od Aladyna, przez co główny bohater zostaje zamknięty w mrocznej jaskini. Z pomocą młodzieńcowi przychodzi duch magicznego pierścienia.
Przyjaźń Aladyna i ducha z zaczarowanej lampy może stać się wzorem do naśladowania w realnym świecie i pokaże, że w życiu warto kierować się uczciwością i dobrem.

Przedstawienie adresowane jest do przedszkolaków oraz uczniów z klas I-IV. Czas trwania ok. 70 minut. Ceny biletów: 15 zł, w przypadku grup zorganizowanych – opieka 1 zł. Rezerwacja: (014) 633 46 21, (014) 633 46 03.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, February 28, 2024 23:24:00
IP     : 44.192.15.251
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html