Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Dzień Dziecka z Teatrem Młodego Widza    -   28/5/2009
„Cudowna lampa Aladyna” w MCK
Spektakl Teatru Współczesnego w Krakowie, który zaprezentowany zostanie 1 czerwca o godz. 10:00 w Mościckim Centrum Kultury przybliża najmłodszym niezwykły, tajemniczy świat. Oparta na elementach orientalnych, barwna scenografia i oryginalne kostiumy oraz rekwizyty, wielokrotne wciąganie publiczności w wir wydarzeń i zaproszenie do współtworzenia akcji opowiadanej historii – to atuty tego przedstawienia.

Ogloszenie

Aladyn, Ali Baba, Sindbag Żeglarz to najbardziej znani bohaterowie Opowieści Dalekiego Wschodu. Bawią, uczą i zachwycają młodego widza od wieków. Ta jedna z bardziej znanych opowieści Z tysiąca i jednej nocy o przygodach młodzieńca, który został wykorzystany przez wielkiego czarnoksiężnika do zdobycia zaczarowanej lampy. Przed Aladynem otwiera się podziemna jaskinia, która kryje skarby i tajemnicze przedmioty. Czarodziejowi zależy jednak tylko na lampie. Nie dostanie jej jednak od Aladyna, przez co główny bohater zostaje zamknięty w mrocznej jaskini. Z pomocą młodzieńcowi przychodzi duch magicznego pierścienia.
Przyjaźń Aladyna i ducha z zaczarowanej lampy może stać się wzorem do naśladowania w realnym świecie i pokaże, że w życiu warto kierować się uczciwością i dobrem.

Przedstawienie adresowane jest do przedszkolaków oraz uczniów z klas I-IV. Czas trwania ok. 70 minut. Ceny biletów: 15 zł, w przypadku grup zorganizowanych – opieka 1 zł. Rezerwacja: (014) 633 46 21, (014) 633 46 03.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947