To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Dzień Dziecka w Tarnowie   -   31/5/2004
Ciekawie zapowiada się Dzień Dziecka w Tarnowie. Przed południem na stadionie "Tarnovii" rozpocznie się I Festyn Gimnazjalny i piknik dla dzieci, który zakończy jednocześnie II Tarnowską Kroplę - akcję, w czasie której zbierano przez ostatni tydzień fundusze na badania dawców szpiku kostnego. Popołudniu na tarnowskim Rynku piknik dla dzieci urządza UMT i TCK. Imprezy dziecięce trwać też będą w wielu szkołach. Jedną z nich, zatytułowaną "Dzień Europejczyka" przygotowuje I Gimnazjum.

Ogloszenie

II Tarnowską Kroplę zakończy jutro wielki piknik dla dzieci oraz I Festyn Gimnazjalny na stadionie "Tarnovia". W programie m.in. przeciąganie liny, konkurs plastyczny, pokazy strażackie, tresura psów policyjnych a także smakołyki dla najmłodszych. Podczas tej imprezy zbierane będą 1-złotowe cegiełki - tu akurat nazywane "kropelkami". Cały dochód z akcji zostanie przeznaczony na sfinansowanie badań wstępnych dla dawców szpiku z Tarnowa i okolic.

Dzień Europejski w Gimnazjum nr 1 w Tarnowie
Jutro w I Gimnazjum przy ul. Reymonta odbędzie się impreza zatutułowana "Dzień Europejczyka", będąca zarazem kontynuacją programu Szkoły z klasą dotycząca Święta Szkoły ( Akademia Szkoły z Klasą). Do tego wydarzenia uczniowie przygotowywali się od wielu miesięcy. Zadaniem każdej klasy było przygotowanie projektu prezentującego jeden kraj europejski z podziałem na przedmioty np. Holandia – matematyka – znani matematycy holenderscy, wiedza o społeczeństwie – władze, ustrój, hymn, system monetarny Holandii itp.
Uroczyste powitanie gości i uczniów zaplanowano o godzinie 9.00 w dalszej kolejności odbędzie się mecz finałowy w piłce nożnej między uczniami reprezentującymi Francję i Irlandię, następnie goście zwiedzą wystawę poświęconą poszczególnym krajom unijnym przygotowaną przez klasy. Potem specjalna komisja dokona oceny prac uczniowskich zgodnie z ustalonymi wcześniej kryteriami wymagań na poszczególne oceny. Zakończeniem Dnia Europejczyka będzie wręczenie dyplomów i nagród zwycięskim „krajom” czyli klasom reprezentującym dany kraj.

Dzień Dziecka na Tarnowskim Rynku rozpocznie się o godzinie 16.00. W programie przewidziano występy uczniów Zespołu Szkół Sportowych : zespołów VID, NON STOP DSA, Formacji Tanecznej "FIVER", GTX, Stowarzyszenia Tanecznego KLASA. "ABRAKADABRA" przygotowuje dla najmłodszych wiele niespodzianek. Buzie wszystkich dzieci będą mogły zostać bajkowo wymalowano , przewidziano też zabawy w dmuchanym zamnku królewny. Na zakończenie, ok. 19.30 wystąpi tarnowski zespół szantowy "THE COTTON".
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, July 21, 2024 13:01:58
IP     : 3.236.112.70
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html