To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Festyn „Rodzinna majówka”    -   02/6/2009
Rodzinna integracja
Przedszkole nr 29 i Warsztat Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II organizują wielki festyn integracyjny. Impreza pod hasłem „Rodzinna majówka” odbędzie się w najbliższy piątek, 5 czerwca o godz. 14:00 w ogrodzie przedszkola przy ul. Wilsona 50.

Ogloszenie
>

W programie znalazło się wiele atrakcji. –Będzie można przejechać się kucykiem, porozmawiać z klaunem, wziąć udział w turniejach gier i zabaw ruchowych, a także skorzystać z kiermaszu ze słodyczami, napojami i kiełbaskami – wylicza Ewa Buben, dyrektor Przedszkola nr 29. Przygotowano też występy artystyczne dzieci i młodzieży niepełnosprawnej z okazji Dnia Rodziny. Ponadto będzie loteria fantowa, aukcja prac przedszkolaków i niepełnosprawnych z wtz.
-Chcemy pokazać, że ludzie z niepełną sprawnością potrafią się bawić i współpracować z dziećmi i młodzieżą w normie intelektualnej – mówi Tomasz E. Wardzała, kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II w Tarnowie. Rodzinny piknik ma być początkiem szerszej współpracy pomiędzy obiema placówkami.
W czasie festynu będzie okazja do poznania działalności Przedszkola i Warsztatu Terapii Zajęciowej, porozmawiania z pracownikami, opiekunami i rodzicami. Wstęp jest wolny.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, June 19, 2024 04:37:20
IP     : 100.28.2.72
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html