To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
  
   Spotkanie miast bliźniaczych w Tuchowie   -   01/6/2004
W najbliższy weekend 5-6 czerwca w Tuchowie odbędzie się po raz piąty międzynarodowe spotkanie miast bliźniaczych. To będzie duże wydarzenie. Tradycyjnie wezmą w nim udział przedstawiciele z miast partnerskich tej gminy. Wszystko zacznie się w sobotę rano Małopolskim Konkursie Pianistycznym w Domu Kultury.

Ogloszenie
>

W sobotę w programie przewidziano również: uroczystą sesję Rady Miejskiej, koncert orkiestry dętej z austriackiego Pettenbach, występy zespołów artystycznych i tanecznych. Wszystko zakończy Międzynarodowy Koncert Pianistyczny "Dworzak, Smetana, List, Chopin, Paderewski.

Niedziela upłynie pod znakiem I Powiatowego Przeglądu Strażackich Orkiestr Dętych. Ale również w tym dniu nie zabraknie występów krajowych artystów. Wieczorem przewidziano koncert zespołu - niespodzianki. Po nim odbędzie się losowanie nagród ufundowanych m.in. przez naszą redakcję "Dziennika Polskiego".

Przypomnijmy, że spotkania miast bliźniaczych już od czterech lat odbywają się w Tuchowie. Uczestniczą w nich władze oraz artyści z miast współpracujących z tą gminą. Są to: słowacka Detva, węgierskie Martfu, czeskie Hedonice, francuskie Saint Jean de Braye, niemieckie Illingen oraz austriackie Pettenbach Pettenbach ukraińska Baranivka. Zawsze też te przedsięwzięcia finansowane są ze środków europejskich. Teraz jest podobnie pieniądze na organizację pikniku przekazał Międzynarodowym Fundusz Wyszehradzki oraz Fundacja Polsko-Niemieckie Pojednanie, a także sponsorzy. (AMIZ)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, April 22, 2024 09:07:15
IP     : 44.197.231.211
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html