To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Bank środka w Tarnowie   -   02/6/2004
Wczoraj uroczyście otwarto oddział Raiffeisen Bank Polska SA w Tarnowie. W mieście przebywali członkowie zarządu tej instytucji finansowej z prezesem Piotrem Czarneckim na czele (na zdjęciu w środku). Placówka, mieszcząca się już od końca lutego przy ul. Szkotnik 2b, kierowana jest przez Agnieszkę Barnaś i nastawia się na obsługę średnich oraz mniejszych firm oraz klientów indywidualnych.

Ogloszenie

To pierwszy w Tarnowie bank z całkowicie zagranicznym kapitałem. Bank należy do najbardziej dynamicznie rozwijających się na polskim rynku. W roku 2003 w grupie 15 największych instytucji finansowych w Polsce zanotował, jako jedyny, wzrost wyniku nadziałalnosci bankowej aż o 20,5 %. Jednocześnie Raiffeissen osiągnął w tej grupie najwyższy przyrost sumy bilansowej (aż o 39 % przy średniej w kraju 4,7%). Pod względem wzrostu zysków uplasował się więc na pierwszej pozycji w kraju. Był też liderem wzrostu wolumenu depozytów i wiceliderem wzrostu wolumenu udzielonych kredytów.

Tarnowski oddział banku zajmuje niewielką powierzchnię, pracuje tu tylko 7 osób. Jak mówił wczoraj prezes Banku podczas konferencji prasowej to dowód na to, że zarządu Raiffeisen nie dotyka swoista schizofrenia obecna w niektórych innych instytucjach finansowych, gdzie bankowcy doradzając klientom oszczędności sami jednocześnie budują siedziby, które bynajmniej nie są przejawem oszczędzania. A płaci przecież za to zawsze klient - mówił wczoraj prezes Czarnecki, podczas prezentacji skromnej sali operacyjnej oddziału.
My dobrze wiemy, że nasi klienci nie lubią chodzić do banku, korzystają już z bankowości elektronicznej, bankomatów, wykonują też operacje przez telefon komórkowy. Dlatego też taka - niewielka - siedziba oraz kikuosobowy personel oddziału wydają się nam wystarczające - dodał, podkreślając jednak, że lokalizacja w centrum miasta, z obszernym parkingiem powinna być jednak atutem również dla tych z klientów, którzy preferują kontakt "przy okienku".
Wątek o zmniejszającej się liczbie osób korzystających z pomieszczeń bankowych dla wykonywania różnorodnych operacji kontynuowała szefowa oddziału Agnieszka Barnaś. Zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego staramy się być blisko klienta, świadcząc swoje usługi na przykład bezpośrednio w jego firmie. Naszym atutem, którym staramy się wygrywać w zderzeniu z konkurencją, jest właśnie mobilność. Mamy już w Oddziale wielu klientów, którzy nie mieszkają i nie mają swoich siedzib w Tarnowie, ale nawet kilkadziesiąt kilometrów od miasta -mówiła wczoraj dyrektor Oddziału (na zdjęciu po prawej).

Podczas uroczystego otwarcia nie było przecinania wstęgi i tym podobnych "oficjałek". Zamiast tego zarząd Reiffeisen Bank Polska SA wydał wieczorem uroczysty bankiet w hotelu BRISTOL dla tarnowskich przedsiębiorców - swoich obecnych i potencjalnych głównych klientów .
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, April 1, 2023 23:22:42
IP     : 34.232.63.94
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html