To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wczesne wykrywanie nowotworów u mężczyzn    -   10/6/2009
Bezpłatne badania w gminie Tarnów
Po raz kolejny – po ubiegłorocznych badaniach mammograficznych – Samorząd Gminy Tarnów zaprasza swoich mieszkańców na bezpłatne badania profilaktyczne. -Będą to badania przesiewowe w kierunku wczesnego wykrywania nowotworów gruczołu krokowego mężczyzn – mówi wójt Grzegorz Kozioł. -Bowiem tak, jak w przypadku kobiet, u których rak piersi jest jednym z najczęściej występujących nowotworów, tak w przypadku mężczyzn jest nim rak prostaty. Zdecydowaliśmy się na sfinansowanie, gdyż zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotna jest profilaktyka. I to nie jest wcale slogan upowszechniony przez twórców kampanii społecznych. Bowiem dystrybuując publiczne pieniądze, wiele razy wiele dochodziliśmy do konkluzji, że stosunkowo nieduże wydatki na profilaktykę przynoszą wymierne korzyści w przyszłości – dodaje.

Ogloszenie

Badania wykonywane będą w ośrodkach zdrowia w Koszycach Małych i Zgłobicach w okresie od 15 czerwca do 13 lipca, natomiast w Woli Rzędzińskiej i Nowodworzu w terminie od 16 czerwca do 14 lipca. Zostaną nimi objęci mężczyźni powyżej czterdziestego roku życia. Aby skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych trzeba być mieszkańcem Gminy Tarnów. Nie są konieczne żadne formalności. Wystarczy zgłosić się z dowodem osobistym w podanym terminie do jednej z czterech wymienionych przychodni.
-Zachęcam naszych mieszkańców do skorzystania z badań – mówi wójt Grzegorz Kozioł. -Tym bardziej, że bez kłopotów, konieczności uzyskania skierowań, kolejek, można nabrać pewności co do stanu zdrowia, a w przypadku stwierdzenia nieprawidłowości – czego nikomu nie życzę – podjąć natychmiastowe leczenie – dodaje.

Foto: rak prostaty, ze strony www.pfm.com.pl
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, May 19, 2024 04:52:57
IP     : 44.200.86.95
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html