To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Piknik Charytatywny w Parku Strzeleckim    -   13/6/2009
Rodzina zawsze razem
Siostry nazaretanki oraz pracownicy Środowiskowego domu Samopomocy dla osób niepełnosprawnych w Tarnowie zapraszają serdecznie na piknik charytatywny pod hasłem „Rodzina zawsze razem". Odbędzie się on w niedzielę 14 czerwca 2009 r. w Parku Strzeleckim. Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji i niespodzianek, m.in. wystepy zespołów tanecznych i wokalnych. Zaplanowano również aukcję, na której będą licytowane rzeczy podarowane przez sponsorów i przyjaciół Domu. Początek już o 11:30. Aukcję zaplanowano na koniec imprezy około 19:00, tuż po wystepie Rafał Band.

Ogloszenie
>

Dla fanów sportu coś szczególnego - do licytacji zostanie wystawiony zegarek z limitowanej serii, podarowany przez siatkarkę Małgorzatę Glinkę a także piłka z autografami mistrzyń piłki siatkowej, piłka z autografami piłkarzy Lecha Poznań i wiele innych ciekawych rzeczy. Wystąpią również podopieczni z Ośrodka , którzy przedstawią program o rodzinie. Organizatorzy serdecznie i gorąco zapraszają do wzięcia udziału w Pikniku.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, May 19, 2024 05:32:09
IP     : 44.200.86.95
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html