To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
  
   Prawybory w tarnowskich liceach   -   03/6/2004
W środę w III LO a w piątek w I LO. W tarnowskich szkołach ponadgimnazjalnych trwają prawybory do Parlamentu Europejskiego. W III Liceum i kilku innych szkołach, które przyłączyły się do akcji wygrała Platforma Obywatelska, na drugim miejscu znaleźli się reprezentanci Samoobrony, dalej koalicji SLD-UP i Socjaldemokracji Polskiej.

Ogloszenie
>

Uczniowie w ankietach nakreślili profil dobrego eurokandydata, opisali cechy, których nie powinien mieć – mówi Maria Ćwik z III LO. Uczniowie przekonują, że o polityce wiedzą coraz więcej, dlatego ich zdaniem prawybory to dobry pomysł na pogłębienie wiedzy o otaczającym świecie – przekonuje Sławomir Oczkowicz. W dalszej kolejności uczniowie głosowali też na Ligę Polskich Rodzin oraz Unię Wolności a także Polskie Stronnictwo Ludowe i Prawo i Sprawiedliwość. Frekwencja podczas głosowania wyniosła około 20%.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, March 4, 2024 21:32:34
IP     : 44.222.218.145
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html