To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Festyn Rodzinny z Telewizją Małopolską w Parku Strzeleckim w Tarnowie    -   15/6/2009
Powitanie lata z TVM
W sobotę 20 czerwca Telewizja Małopolska zaprasza wszystkich do Parku Strzeleckiego w Tarnowie na Festyn Rodzinny pod hasłem „Powitanie Lata z TVM”. To impreza przeniesiona z Dnia Dziecka, z powodu aury festyn planowany na ostatnią sobotę maja został wówczas odwołany. Tym razem organizatorzy mają nadzieję, że pogoda nie pokrzyżuje im planów. Telewizja przygotowała liczne atrakcje, zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Cała impreza na żywo transmitowana będzie w programie regionalnym Telewizji Małopolskiej. Początek zabawy o godzinie 14:00.

Ogloszenie
>

W programie m.in.: zabawy i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami dla najmłodszych, spektakl tarnowskiego teatru pt.” O królewiczu co nie umiał nic” , koncerty solistów Pałacu Młodzieży, loty widokowe balonem, a także pokaz tańca towarzyskiego i zespołów tanecznych. W Parku Strzeleckim pojawią się także tarnowscy policjanci z grupy antyterrorystycznej. Zaplanowano też pokaz tresury psów policyjnych i pokaz jazdy quadami. Wśród wielu atrakcji dzieci będą mogły także wziąć udział w konkursie plastycznym oraz na temat zasad ruchu drogowego. W ramach konkursu rodzina kontra rodzina organizatorzy zaplanowali przeciąganie liny. Dla zwycięzców poszczególnych zawodów Telewizja Małopolska przygotowała atrakcyjne nagrody m.in. rowery górskie, zabawki i słodycze.
Główną nagrodą Festynu Rodzinnego pod hasłem „Powitanie Lata z TVM” będzie wycieczka zagraniczna do Disneylandu w Paryżu!!!

Jednym z patronów medialnych festynu "Powitanie Lata" jest nasz portal.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, December 7, 2022 16:32:14
IP     : 44.210.77.106
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html