Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Ruszył portal "Muzyczny Tarnów"    -   15/6/2009
Na tarnowską nutę
Właśnie oficjalnie ruszył ciekawy projekt studentów tarnowskiej WSB-NLU. W ramach pracy zaliczeniowej przedmiotu „Komunikacja w Internecie” powstał portal ujmujący w przestrzeni sieciowej tematykę tarnowskiej sceny muzycznej – www.muzycznytarnow.pl . - Zapraszamy do współpracy nie tylko zespoły profesjonalne – wyjaśnia Katarzyna Kuraś, realizatorka projektu – chcemy, by portal stał się także szansą na promocję, dla tych, którzy do tej pory tworzyli dla siebie, którym brakowało miejsca, by właściwie się zaprezentować.

Ogloszenie
>

Muzyczny Tarnów będzie też zbierał informacje o wydarzeniach muzycznych z naszego regionu, koncertach, prezentacjach i ciekawych przedsięwzięciach.
- Chcemy w jednym miejscu zebrać złożoną tematykę tarnowskiego muzykowania – dodaje Katarzyna Kuraś.
Zdaniem pomysłodawców projektu Tarnów i region to swoiste zagłębie niebanalnych artystów. Stworzenie jednej platformy, ma której prezentowane będą kapele i soliści z całego regionu na pewno przyczyni się do odpowiedniej promocji lokalnych muzyków.
Portal został zrealizowany w całości przez studentów WSB-NLU w Nowym Sączu, wydział zamiejscowy Tarnów, w ramach zajęć „Komunikacja w Internecie” prowadzonych przez mgr Marcina Golca.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 3)Dodaj komentarz
(15-06-2009) koneser :
Pytanie do Pana Profesora Marcina Golca. Na Zdearzeniach 2009 wystąpił przed Ziyo i TT zespół Ani Maywald, także tarnowianki. Organizatorzy nie dali żadnej oprawy, choć ludzie grają już w renomowanych warszawskich klubach, ich koncerty są na Youtube, a w radiowej Trójce same superlatywy. Ania Maywald wygrała w konkursach międzynarodowych z niejaką Justyną Steczkowską i Braćmi Cugowskimi. Ale w Tarnowie - raczej spoko. Bo jest teraz modny jakiś Totalny Taniec. Przestrzegam. ŻEBY NIE BYŁO JAK Z SASNALEM.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-06-2009) hmm :
Sasnal to nie najlepszy przykład, no chyba że chodzi tylko o głośność

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-06-2009) Marcin Golec :
Drogi Koneser - wlasnie w tym celu jest ten portalik... taka byla mysl studentow - wlasnie z tego podowu jest na stronie formularz zgloszeniowy. NIKT z tworcow strony nie ma monopolu na wiedze... Jesli masz kapele/soliste/instrumentalist e, ktorego nie ma w zasobach - wystarczy wypelnic formularz... To co w tym momencie jest na stronie to efekt zarówno poszukiwań studentów jak i zgłaszania sie samych zaintresowanych.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947