To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
  
   I Kongres Akcji Katolickiej w diecezji   -   03/6/2004
Po raz pierwszy odbędzie się w diecezji tarnowskiej kongres Akcji Katolickiej. W sobotę spotkają się w Tarnowie przedstawiciele parafialnych oddziałów tego stowarzyszenia. - Przygotowaniem do kongresu diecezjalnego były dekanalne spotkania trwające od kilkunastu miesięcy, teraz nadszedł czas, aby wszystko podsumować. Bedziemy rozmawiać o tym, co zrobiono dotąd i naszych najbliższych planach – powiedział prezes Akcji Katolickiej Wacław Prażuch.

Ogloszenie

W czasie kongresu będzie przede wszystkim mowa o tym, jak stowarzyszenie powinno włączać się w ewangelizację – zapowiada diecezjalny asystent Akcji Katolickiej ksiądz Ireneusz Stolarczyk. - Członkowie stowarzyszenia powinni służyć właśnie apostolstwu w łączności z hierarchią Kościoła.

Kongres Akcji Katolickiej diecezji tarnowskiej rozpocznie się w najbliższą sobotę o godz. 10.00 Mszą św. pod przewodnictwem biskupa Wiktora Skworca odprawianą w bazylice katedralnej. Później w sali konferencyjnej Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego przy alei Solidarności, uczestnicy wysłuchają konferencji na temat historii stowarzyszenia, będą m.in. rozmawiać o sytuacji we współczesnej Polsce jak wyzwaniu dla Akcji Katolickiej. Diecezjalny Kongres AK zakończy się około godz. 16.00.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, April 13, 2024 19:11:01
IP     : 44.212.99.208
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html