Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   26 czerwca WSB -NLU zaprasza studentów, absolwentów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych    -   18/6/2009
Wielki Piknik WSB-NLU
W piątek 26 czerwca 2009 roku Wydział Zamiejscowy w Tarnowie Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University zaprasza na teren swojego kampusu przy ulicy Kochanowskiego 30 na WIELKI PIKNIK WSB-NLU w TARNOWIE. Piknik ten jest powrotem do tradycji lat poprzednich, kiedy to organizowane były podobne imprezy na terenie kampusu tarnowskiego. Organizatorzy mają nadzieję, że WIELKI PIKNIK WSB-NLU w TARNOWIE na dobre powróci i zagości w kalendarzu corocznych imprez organizowanych przez Wydział Zamiejscowy tej renomowanej prywatnej uczelni.

Ogloszenie
>

Na WIELKI PIKNIK oprócz wszystkich studentów i absolwentów Wydziału tarnowskiego (wcześniej WSB w Tarnowie) organizatorzy zapraszają y również uczniów szkół ponadgimnazjalnych, a w szczególności tegorocznych maturzystów – którzy będą Gośćmi Specjalnymi WIELKIEGO PIKNIKU. Dla nich przygotowane zostały specjalne atrakcje i wartościowe nagrody m.in. markowy netbook, który pomoże odnaleźć się w nowej roli studenta.
Dla uczestników WIELKIEGO PIKNIKU przygotowano interesujący program imprez sportowych, muzycznych i tanecznych (program poniżej). Są to m.in. turniej siatkówki plażowej, pokaz i nauka tańca, zawody sportowe i występy muzyczne: zespołu WALKIRIA i Gwiazdy wieczoru – zespołu TOTENTANZ.
Na terenie kampusu podczas WIELKIEGO PIKNIKU zabawę umilał będzie profesjonalny DJ. Nadwątlone zabawą siły witalne będzie można pokrzepić potrawami z grilla oferowanymi w bardzo przystępnej cenie (dzięki przychylności Jego Eminencji Biskupa Władysława Bobowskiego otrzymaliśmy dyspensę, dlatego mimo piątku jemy i bawimy się bez ograniczeń).

Studenci, absolwenci i pracownicy mogą odbierać ZAPROSZENIA (upoważniające do wejścia na teren kampusu w dniu pikniku z osobą towarzyszącą) w dniach 17 – 25.06.2009 rok w godzinach pracy Sekretariatu Wydziału.
Tegoroczni maturzyści i uczniowie szkół średnich mogą odbierać ZAPROSZENIA (upoważniające do wejścia na teren kampusu w dniu pikniku z osobą towarzyszącą) po okazaniu legitymacji szkolnej na terenie kampusu w Sekretariacie Wydziału bud. B. ul. Kochanowskeigo 30 w dniach 17 – 25.06.2009 roku w godzinach 8.00-16.00 oraz w dniach 18,19,20.06.2009 roku na stoisku zlokalizowanym przy Placu Sobieskiego w Tarnowie w godzinach 10.00 – 18.00.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM IMPREZY

Termin: 26 czerwiec 2009 roku w godzinach od 15.00 – 22.30
Miejsce: teren własny kampusu Wydziału Zamiejscowego WSB-NLU w Tarnowie przy ul. Kochanowskiego 30 (dla zmotoryzowanych zapewniamy parking w pobliżu, dojazd autobusami numer 2, 7, 10, 19, 41)

15.00 oficjalne rozpoczęcie
15.10 mecz finałowy turnieju w siatkówce plażowej o PUCHAR REKTORA WSB-NLU
16.00 rozgrywki sportowe w DYSCYPLINACH NIEKONIECZNIE OLIMPIJSKICH z nagrodami-niespodziankami (m.in. przeciąganie samochodu na czas, podnoszenie ciężarka 17,5 kg, drużynowe przeciąganie liny, przechodzenie pod poprzeczką, trójskok z miejsca, strzelanie rzutkami, koszykarskie „rzuty osobiste”, strzelanie z broni pneumatycznej i inne)
18.00 YOU CAN DANCE TOOooo… - pokaz i nauka tańca: salsa, taniec brzucha, breakdance, w wykonaniu profesjonalistów z klubu fitness EGO.
18.30 koncert zespołu WALKIRIA
19.30 wręczenie pucharów zwycięzcom turnieju w siatkówce plażowej, losowanie nagrody głównej „NETBOOK DLA MATURZYSTY” wśród przybyłych do kampusu tegorocznych maturzystów oraz nagród-niespodzianek wśród wszystkich uczestników pikniku
20.00 koncert GWIAZDY PIKNIKU - zespołu TOTENTANZ
21.30 STUDENCI, STUDIA I PSORZY – czyli jak studiować, aby nie zwariować - średnio-naukowa, nocna, wspomagana niekoniecznie zdrową żywnością debata nad filmikami z bogatego życia studenckiego
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 6)Dodaj komentarz
(19-06-2009) Abaddon :
Niedługo Totentanz wyskoczy mi z lodówki.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(20-06-2009) Maciek :
Nie pasuje Ci że będzie Totentanz to nie idź. Uwierz mi że są też tacy którzy cieszą się z tego powodu że Totentanz znowu zagra w Tarnowie, m.in. ja :).

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-06-2009) brawo! :
Przede wszystkim to bardzo dobrze, że WSB zdecydowała się zorganizować taka imprezę, pokazując, że da się przerwać marazm wokół tutejszych wyższych uczelni.Gratuluje pomysłu już teraz, niezależnie od tego,jak on" wypali".

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-06-2009) :-) :
Żenada!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-06-2009) rrrrr :
wsb ,mwse i tp .smieszne szkółki za kase dla frajerów zrobione przez cwaniaczków dla kasy !!!! studenci z tych szkólek sa tyle warci co funt kłaków !!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-06-2009) luiss :
Jeśli coś ci nie pasuje to jedź do buszu. I przy najmniej nie obrażaj kilku tysięcy ludzi, którzy studiują bądź studiowali w prywatnych uczelniach w Tarnowie. Znam wielu z nich i mnóstwo takich ludzi robi kariere lub rozwija swoje zainteresowania nadal. A ty wieśniaku idź lepiej zarejestrować się do pośredniaka, boś pewnie skończył państwową szkółkę finansowaną z pieniędzy podatników, które huśtają się i marnotrawią pieniądze. Zanim napiszesz jakieś bzdury to zorientuj się trochę w temacie i dopiero napisz.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947