To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   26 czerwca WSB -NLU zaprasza studentów, absolwentów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych    -   18/6/2009
Wielki Piknik WSB-NLU
W piątek 26 czerwca 2009 roku Wydział Zamiejscowy w Tarnowie Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University zaprasza na teren swojego kampusu przy ulicy Kochanowskiego 30 na WIELKI PIKNIK WSB-NLU w TARNOWIE. Piknik ten jest powrotem do tradycji lat poprzednich, kiedy to organizowane były podobne imprezy na terenie kampusu tarnowskiego. Organizatorzy mają nadzieję, że WIELKI PIKNIK WSB-NLU w TARNOWIE na dobre powróci i zagości w kalendarzu corocznych imprez organizowanych przez Wydział Zamiejscowy tej renomowanej prywatnej uczelni.

Ogloszenie

Na WIELKI PIKNIK oprócz wszystkich studentów i absolwentów Wydziału tarnowskiego (wcześniej WSB w Tarnowie) organizatorzy zapraszają y również uczniów szkół ponadgimnazjalnych, a w szczególności tegorocznych maturzystów – którzy będą Gośćmi Specjalnymi WIELKIEGO PIKNIKU. Dla nich przygotowane zostały specjalne atrakcje i wartościowe nagrody m.in. markowy netbook, który pomoże odnaleźć się w nowej roli studenta.
Dla uczestników WIELKIEGO PIKNIKU przygotowano interesujący program imprez sportowych, muzycznych i tanecznych (program poniżej). Są to m.in. turniej siatkówki plażowej, pokaz i nauka tańca, zawody sportowe i występy muzyczne: zespołu WALKIRIA i Gwiazdy wieczoru – zespołu TOTENTANZ.
Na terenie kampusu podczas WIELKIEGO PIKNIKU zabawę umilał będzie profesjonalny DJ. Nadwątlone zabawą siły witalne będzie można pokrzepić potrawami z grilla oferowanymi w bardzo przystępnej cenie (dzięki przychylności Jego Eminencji Biskupa Władysława Bobowskiego otrzymaliśmy dyspensę, dlatego mimo piątku jemy i bawimy się bez ograniczeń).

Studenci, absolwenci i pracownicy mogą odbierać ZAPROSZENIA (upoważniające do wejścia na teren kampusu w dniu pikniku z osobą towarzyszącą) w dniach 17 – 25.06.2009 rok w godzinach pracy Sekretariatu Wydziału.
Tegoroczni maturzyści i uczniowie szkół średnich mogą odbierać ZAPROSZENIA (upoważniające do wejścia na teren kampusu w dniu pikniku z osobą towarzyszącą) po okazaniu legitymacji szkolnej na terenie kampusu w Sekretariacie Wydziału bud. B. ul. Kochanowskeigo 30 w dniach 17 – 25.06.2009 roku w godzinach 8.00-16.00 oraz w dniach 18,19,20.06.2009 roku na stoisku zlokalizowanym przy Placu Sobieskiego w Tarnowie w godzinach 10.00 – 18.00.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM IMPREZY

Termin: 26 czerwiec 2009 roku w godzinach od 15.00 – 22.30
Miejsce: teren własny kampusu Wydziału Zamiejscowego WSB-NLU w Tarnowie przy ul. Kochanowskiego 30 (dla zmotoryzowanych zapewniamy parking w pobliżu, dojazd autobusami numer 2, 7, 10, 19, 41)

15.00 oficjalne rozpoczęcie
15.10 mecz finałowy turnieju w siatkówce plażowej o PUCHAR REKTORA WSB-NLU
16.00 rozgrywki sportowe w DYSCYPLINACH NIEKONIECZNIE OLIMPIJSKICH z nagrodami-niespodziankami (m.in. przeciąganie samochodu na czas, podnoszenie ciężarka 17,5 kg, drużynowe przeciąganie liny, przechodzenie pod poprzeczką, trójskok z miejsca, strzelanie rzutkami, koszykarskie „rzuty osobiste”, strzelanie z broni pneumatycznej i inne)
18.00 YOU CAN DANCE TOOooo… - pokaz i nauka tańca: salsa, taniec brzucha, breakdance, w wykonaniu profesjonalistów z klubu fitness EGO.
18.30 koncert zespołu WALKIRIA
19.30 wręczenie pucharów zwycięzcom turnieju w siatkówce plażowej, losowanie nagrody głównej „NETBOOK DLA MATURZYSTY” wśród przybyłych do kampusu tegorocznych maturzystów oraz nagród-niespodzianek wśród wszystkich uczestników pikniku
20.00 koncert GWIAZDY PIKNIKU - zespołu TOTENTANZ
21.30 STUDENCI, STUDIA I PSORZY – czyli jak studiować, aby nie zwariować - średnio-naukowa, nocna, wspomagana niekoniecznie zdrową żywnością debata nad filmikami z bogatego życia studenckiego
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, December 7, 2022 16:04:46
IP     : 44.210.77.106
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html