To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet
  
   Dni Tarnowa 2004 - prolog   -   03/6/2004
Występ 120-osobowego chóru gospel (18.00), montaż obrazów wielkogabarytowych z Pracowni Plastycznej kierowanej przez Jacka Kucabę i uruchomienie kolejnej wystawy w ramach Otwartej Galerii Miasta , wernisaż rzeźb Justyny Koke (Sttutgart) i Janusza Janczy (Tarnów) w Galerii Miejskiej (19.00), występ Teatru multimedialnego "Performer" z Lublina na płycie Rynku (20.00) a o 22.00 spektakl "Europolis" Teatru Nie Teraz w siedzibie Teatru przy ul. Czerwonych Klonów 12. Tak wygląda plan dzisiejszego prologu do czterodniowego maratonu imprez, czekających na mieszkańców Miasta w ramach DNI TARNOWA 2004.

Ogloszenie

Na kolejne Dni Tarnowa, w tym roku szczególne i obfitujące w cały szereg imprez i dodatkowych atrakcji, czekaliśmy dwa lata. Swego rodzaju ogólnopolską inaugurację Święta Miasta będzie stanowić jutrzejszy program "Kawa czy herbata?" nadawany z płyty tarnowskiego Rynku. Można go oglądać w 1 programie TVP od 6.15 do 8.00.
0 12.00 na Wałowej wystartuje bieg masowy o charakterze "open". Jego uczestnicy przebiegną ulicami Sstarego Miasta. Biegowi towarzyszyć będzie "FESTIWAL ZDROWYCH NAWYKÓW" - punkty medyczne z mierzeniem ciśnienia, stoiska ze zdrową żywnością, zielarstwem. W imprezy potwierdzili swój udział artyści - muzycy, tarnowscy sportowcy (w tym reprezentanci kadry narodowej w różnych dyscyplinach, olimpijczycy, mistrzowie w swoich dyscyplinach). Na wałowej rozpoczną się też wówczas występy orkiestr dętych i zespołów muzycznych z Tarnowa i miast partnerskich. 0 14.00 na placu Kazimierza rozpocznie się trzydniowy "JARMARK GALICYJSKI" - piknik etnograficzno - historyczny przygotowany przez Muzeum Okręgowe.
Oficjalna inauguracja Dni Tarnowa, noszących w tym roku nazwę "Sztuka Europejskiej Ulicy - Festiwal Dziedzictwa Kultury", przez Prezydenta Miasta nastąpi na Rynku popołudniu. Wydarzenia te będziemy zapowiadać i relacjonować w portalu na bieżąco.

Szczegółowy program imprez znajdziecie: tutaj.

Dla inTARnautów, którzy wezmą udział w jutrzejszych imprezach na Rynku mamy niespodziankę. Wszystkie osoby, które odwiedzą naszą redakcję od godziny 16.30 do 16.59, czyli tuż przed oficjalnym otwarciem "Dni" na płycie tarnowskiego Rynku przez Prezydenta będą mogły wziąć udział w losowaniu nagród - niespodzianek, którymi są okolicznościowe gadżety, związane z tegorocznym Świętem Miasta. Każdy los wygrywa a jedynym warunkiem udziału w losowaniu jest pokonanie trzech pięter kamienicy, w której mieści się nasza redakcja ;-) Zapraszamy !!!
Podobne konkursy organizować będziemy każdego z Dni Tarnowa, wystarczy uważnie śledzić informacje ukazujace się w naszym portalu. Wszystkim Tarnowianom z okazji wspólnego święta życzymy udanej zabawy !
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, April 20, 2024 01:30:38
IP     : 3.238.71.155
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html