To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  DNI TARNOWA - pogodo, wróć !   -   05/6/2004
Pogoda trochę pokrzyżowała wczoraj plany inauguracji tegorocznych Dni Tarnowa. Wieczorem nie było już co prawda ulewy, ale od czasu do czasu deszcz o sobie jeszcze przypominał. Widocznie nie przeszkadzało to licznie zgromadzonej przed podratuszową sceną publiczności, która długo nie chciała się pogodzić, że koncert Wojtka Klicha i jego gości - Krzysztofa Zalewskiego i Małgorzaty Ostrowskiej zakończył się (ok. 22.00). Dziś przed południem pogoda dopisywała, oby tak było i popołudniu. A przed nami imprezy w Parku Strzeleckim, przy Al. Wojska Polskiego (TOSiR) i oczywiście na Rynku. Na tych, którzy zjawią się pod Ratuszem (i w naszej redakcji) w sobotę i niedzielę godzinach: 19.00-19.30 czekają okolicznościowe upominki (takie, jak na zdjęciu obok)! Można je też wygrać przesyłając do nas e-maila !Zapraszamy.

Ogloszenie

O 10.00 na terenach rekreacyjnych TOSiR przy ul. Wojska Polskiego rozpoczęły się Sportowe Potyczki Rodzinne dla dzieci, młodzieży i rodziców o charakterze "open". Wśród zaplanowanych konkurencji są m.in. bieg z wozem drabiniastym, slalom piłkarski, przeciąganie liny, tor przeszkód . Już od południa w Parku Strzeleckim trwać będzie z kolei prezentacja ludowych zespołów muzycznych, m.in. "Kóborzengo", "Szivarvany" z miast partneskich (Veszprem, Kiskoross, Tarnopol, Trenczyn, Blackburn) w Parku Strzeleckim. O 15.00 uczestnicy przeglądu przemaszerują w kolorowej paradzie ulicami Tarnowa (Piłsudskiego, Kopernika, Nowy Świat, Krakowska, Rynek). Z kolei na scenie w Parku rozpocznie się wówczas koncert wybranych piosenek Lwowa "WRÓĆ DO LWOWA w wykonaniu aktorów krakowskiej Piwnicy Loch Camelot w reż. Kazimierza Madeja.

Kolejny dzień na placu Kazimierza trwać będzie (od 14.00) JARMARK GALICYJSKI - piknik historyczno-etnograficzny przygotowany przez Muzeum Okręgowe w Tarnowie.

O 15.00 na hali TOSiR przy Krupniczej nastąpi uroczyste otwarcie najnowocześniejszej ścianki wsppinaczkowej. W zawodach - pokazach weźmie udział sam mistrz świata w tej dyscyplinie sportu - Tomasz Oleksy.

O 16.00 na Rynku zagości hip-hop w ramach imprezy "Kult. Hip-hopu". Pod Ratuszem odbędą się prezentacje twórców ulicznych związanych z kulturą uliczną: hip - hopową. Będzie m.in. grafitti na ścianie "Ściana Pa3", pokazy skate`wców, happening uliczny Aprapla, prezentacje zawodowych DJ'ów - m.in. Dj Cel.
Gwiazdy hip - hopu (Z.P.T.U. oraz F16) wezmą też udział w początkowej części Koncertu Finałowego Drugiegio Dnia (Tarnowa). Na scenie pod Ratuszem zaprezentują się ponadto : FREEDOM NATION (funky, acid jazz) i SiStars - wielka, wschodząca gwiazda polskiej sceny rozrywkowej.

W trakcie imprez na Rynku , w godzinach 16.30-17.00 i 19.00-19.30, zapraszamy do siedziby naszej redakcji (Rynek 12). Weźmiecie udział w losowaniu jednego z zestawów upominków oklicznościowych związanych z Dniami Tarnowa. Podobna zabawa dla uczestników Dni Tarnowa - również jutro ! Zapraszamy.

UWAGA !Zestawy gadżetów rozlosujemy też wśród inTARnautów, którzy nadeślą nam e-maila o temacie DNI TARNOWA na adres : redakcja@intarnet.pl. Warunkiem otrzymania zestawu będzie deklaracja (uwierzymy na słowo), że weźmiecie udział w jutrzejszym portrecie Tarnowian, który wykonywany będzie przed MUW Al. Solidarności o 11.15. Bądźcie tam koniecznie a dziś jeszcze napiszcie do nas! Prześlemy Wam zwrotnie informację - gdzie i kiedy odebrać możecie prezenty.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, April 2, 2023 00:01:04
IP     : 34.232.63.94
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html