To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wodecki, PIN, Totentanz, Akurat, Stryszowski, Kumięga i Trebunie Tutki    -   26/6/2009
Dni Brzeska, Radłowa i Zakliczyna
Rozpoczynający się weekend obfituje w święta kilku gmin naszego regionu. Świętować będą m.in. mieszkańcy Brzeska, Radłowa i Zakliczyna. Gwiazdą Dni Radłowa będzie zespół PIN. Natomiast w sobotę wieczorem w Brzesku będzie można posłuchać Zbigniewa Wodeckiego (w niedzielę koncert The Postman i Akurat). W Zakliczynie w sobote i niedzielę wystąpi w sumie kilkanaście formacji muzycznych i tanecznych lub wokalistów - m.in. The Way, Totentanz, Etna, Marek Stryszowski & Little Egoists oraz Trebunie Tutki. Miejmy nadzieję, że pogoda umożliwi świętowanie bez większych przeszkód i opóźnień.

Ogloszenie

Tegoroczne święto miasta Brzeska odbędzie się w dniach 26-28 czerwca i obfitować będzie w liczne atrakcje. Już w piątek popołudniu ulicami miasta przemaszeruje Parada Orkiestr i Zespołów Folklorystycznych. Spotkają sie o godz. 18:30 na Placu Kazimierza Wielkiego, gdzie zaplanowano również występy zespołów folklorystycznych.
W sobotę już od godz. 8:00 trwać bedą w okolicach Trzech Stawów zawody spławikowo - gruntowe o Puchar Burmistrza Brzeska. W Ogrodzie Jordanowskim o 14:00 zaplanowano Konkurs na najsympatyczniejszego psa, a tuz po nim na placu Kazimierza Wielkiego rozpocznie się blok taneczno-muzyczny dla dzieci wraz z konkursami (do 16:30), pokazy Strongmanów wraz z konkursami (godz.16:00-17:30), koncert "Talenty Małopolski" (godz. 17.30 - 18.15). O godz. 18:30 wystąpi KAPELA PIECZARKÓW -a tuż po niej odbedzie się Konkurs Browaru Okocim. Koncert Zbigniewa Wodeckiego zaplanowano na godz. 21:00.
W niedziele na placu Kazimierza Wielkiego o 15:00 rozpoczna się występy zespołów wokalno-instrumentalnych oraz pokazy taneczne: taniec nowoczesny, towarzyski. W ramach tego bloku odbedzie sie m.in. DAWNYCH WSPOMNIEŃ CZAR - koncert piosenek przedwojennych. O godz. 17:00 zaplanowano pokaz zabytkowych samochodów (OLD i YOUNGTIMERÓW),które konkurować będą o Puchar Burmistrza Brzeska. O 18:30 wystąpi zespoł - The POSTMAN (Beatlesi-raz jeszcze). Konkurs Browaru Okocim o godz.19.45. Zespół AKURAT wystapi około godz. 20:30, Obchody Dni Brzeska zakończy pokaz sztucznych ogni (ok. 22:00).

Wójt Gminy Radłów, Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Radłowie Stowarzyszenie Sportowe START w Radłowie zapraszają w sobotę i niedzielę na V Dni Radłowa, które zostaną przeprowadzone na stadionie sportowym w Radłowie.
W sobotnim programie imprezy jest m.in. Międzygminny turniej piłki nożnej i piłki siatkowej. O godz. 16:00 rozpocznie się I Regionalny przegląd zespołów jazzowo- rozrywkowych a o godz. 20:00 zabawa taneczna.
Program niedzielnych obchodów Dni Radłowa przedstawia się następująco :
godz. 15.00 Występy zespołów folklorystycznych z Biskupic Radłowskich i Woli Radłowskich
godz. 16.30 Koncert orkiestry dętej z Radłowa
godz. 17.00 Zespół taneczny z Gnojnika
godz. 18.30 Zespół muzyki rozrywkowej Big Band Radlow
godz. 19.00 Pokaz STRONGMAN
godz. 20.00 Występ zespołu CAFE z Tarnowa
godz. 21.00 FALKO SHOW - Krzysztof Falkowski z Krakowa
godz. 21.30 Gwiazda wieczoru - Zespół PIN
godz. 22.30 Pokaz sztucznych ogni


Już dziś rozpoczęły się także obchody Dni Zakliczyna. O godz. 9:00 w korytarzu środkowym na parterze ratusza otwarto stałą ekspozycję malarską "Panorama zakliczyńska". Godzine później w ratuszowej sali im. S. Jordana rozpoczęła się "Panorama wiedzy - Małopolska lokalna" - konferencja 24 gmin na temat realizacji Programu Integracji Społecznej w Małopolsce. Wewnatrz i na zewnątrz Ratusza odbywa się także prezentacja Gmin Małopolskich uczestniczących w konferencji - sa stoiska promocyjne oraz występy zespołów artystycznych.
W sobotę rozpoczyna się dwudniowy blok imprez kulturalnych pod nazwą "Panorama kultury". Głównym wydarzeniem pierwszej części tego bloku będzie wielogodzinny koncert wschodzących gwiazd, w którym wystąpią m.in. Ścigani, Suchy Chleb dla Konia, The Way, Totentanz, Etna. Koncert rozpoczyna się o godz. 15:30 i potrwa do późnych godzin wieczornych.
W niedzielę - druga część "Panoramy kultury". O godz. 16:00 rozpocznie się program plenerowy "Właśnie leci show dla dzieci", po którym odbędzie się występ Zespołu Tanecznego "Vision (godz. 17:30).
O godzinie 19:00 zaplanowano VII Koncert Specjalny "Pamiętamy. Muzyka w dolinie Dunajca", który będzie kontynuacją koncertu specjalnego "Życzenia dla Papieża". Wystąpią m.in. pochodzący z terenu gminy - młodziutki tenor Tomasz Kumięga, zespół Attacca, Elvis Brothers, zespół Marek Stryszowski & Little Egoists oraz gwiazda wieczoru grupa Trebunie Tutki (na zdjęciu podczas niedawnego koncertu w Tarnowie).
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, December 7, 2022 16:59:30
IP     : 44.210.77.106
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html