To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet
  
   Szef NFZ w Tarnowie   -   05/6/2004
Czy służba zdrowia jest zdrowa? - oto tytuł wykładu, który wygłosi w poniedziałek w Małopolskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej Lesław Abramowicz - prezes Narodowego Funduszu Zdrowia. Początek spotkania o godzinie 13.00 .

Ogloszenie

Problematyka reformy i finansowania polskiej służby zdrowia spotyka się z dużymi kontrowersjami i zainteresowaniem przedstawicieli lokalnych placówek zdrowotnych oraz instytucji rządowych i samorządowych. Wystąpienie Pana Prezesa stanie się tym samym okazją do zadania pytań dotyczących funkcjonowania służby zdrowia.
Na wykład zaproszono przedstawicieli lokalnych oddziałów NFZ, dyrektorów szpitali i przychodni medycznych oraz firm działających w tej branży.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 2)Dodaj komentarz
(05-06-2004) omega1 :
Widać, że p. Abramowicz cierpi na permanentny brak pożytecznych zajęć i przyjeżdża robić wykłady. Niech się zajmie zdrowiem obywateli, bo jest od tego jak dupa od srania, a nie dorabiać sobie do pensji infantylnymi tematami. Pytanie o zdrowie służby zdrowia jest retoryczne. Tylko bałwan mógł zaprosić tego bałwana, któremu pieniądze kradną na potęgę, a on mówi, że deszcz pada. Idiotów wszak nie sieją.......

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-06-2004) groszek :
omega popieram, nic dodać nic ująć... a od takiego pierdolenia tylko szczęka boli, nic to nowego nie wnosi, nie poprawia sytuacji, szkoda gadać o czymś czego nie można zrobić. I KOLEJNY RAZ WIDAĆ - SPOTKANIE ZORGANIZOWALI TYLKO PO TO ŻEBY ABRAMOWICZ DOSTAŁ W KIESZEŃ. A po co przyjechał, nauczyć ludzi narzekania... w tym mieście tego nie trzeba robić!!!!! Abramowicz SPAD!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl