Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  300 tysięcy na Dni Tarnowa   -   05/6/2004
Co najmniej trzysta tysięcy złotych kosztować będą tegoroczne Dni Tarnowa. Jest to kwota przybliżona, dokładna znana będzie po zakończeniu imprezy - powiedział nam Marcin Golec z tarnowskiego magistratu. Tylko na piątkowy poranny program "Kawa czy herbata?" z budżetu miasta wydano 80 tysięcy złotych. Zapytani przez nas Tarnowianie mieli mieszane uczucia po jego zobaczeniu. Ogólnopolska widownia zobaczyła jednak Tarnów, który w kilka godzin później gdzieś zginął. "Kawa, czy herbata" serwowana była bowiem w promieniach słońca, które ... odjechało wraz z ekipą polskiej telewizji.

Ogloszenie
>

Wstępne obliczenia wskazują na bilans kosztów czterodniowego święta Miasta, który zamknie się sumą w okolicach trzystu tysięcy złotych. Za te pieniądze na ulicach Tarnowa odbędzie się prawie 30 imprez, koncertów, spektakli i zawodów sportowych.
Prawie 190 tysięcy wydane zostanie właśnie na imprezy masowe na Starówce, bezpłatne dla widzów. Pieniądze pójdą m.in. gaże dla artystów (np: dla zespołu Sistars i Grzegorza Turnaua).
60 tysięcy złotych z ogólnej sumy wydatków nie pochodzi ze środków miejskich, ale od sponsorów - ponad 20 tarnowskich firm.
Kolejne około pięć tysięcy Euro (czyli w przeliczeniu około 22 tysiące złotych) na Dni Tarnowa otrzyma Tarnów z funduszu europejskiego TOWN TWINIG. Dlatego m.in. - mówi Marcin Golec - Dni Tarnowa mają europejskie akcenty (koncerty zespołów z Węgier, Ukrainy, Słowacji i Wielkiej Brytanii oraz wystawy artystów z Niemiec), z tego też powodu Dni Tarnowa odbywają się pod hasłem „Sztuka Europejskiej Ulicy – Festiwal Dziedzictwa Kultury”.

Jednym z głównych celów Dni Tarnowa jest promocja miasta, stworzenie dobrego klimatu wokół miasta. Stąd nacisk został położony na promocje imprezy w całej Małopolsce - dodaje dyrektor Biura Komunikacji Społecznej w Urzędzie Miasta. Plakaty zachęcające do odwiedzenia Tarnowa w ramach Dni Tarnowa pojawiły się m.in. na 130 autobusach tarnowskiego PKS (w tym na tych jeżdżących do Krynicy, Iwonicza, Katowic, Kielc), 27 autobusach miejskich w Bochni, 20 autobusach w Dębicy oraz na 40 autobusach w samym Tarnowie. Informacje o Dniach Tarnowa znalazły się również w małopolskich, świętokrzyskich, podkarpackich wydaniach Gazety Wyborczej, w Gazecie Krakowskiej, w Dzienniku Polskim, Temi. Reklamy Dni Tarnowa emitują także Radio RDN Małopolska, Radio Maks i Małopolska Telewizja Kablowa. Co istotne - podkreśla dyrektor Golec - prawie wszystkie tarnowskie media objęły patronat nad imprezą i tym samym w gazetach, rozgłośniach sporo jest informacji o Dniach Tarnowa.

Z informacji jakie uzyskaliśmy w kilku tarnowskich instytucjach, których propozycje kulturalne składają się na program tegorocznych Dni Tarnowa usłyszeliśmy też, że impreza jest dla nich okazją do podreperowania wątłych budżetów - za przygotowanie "swoich" punktów programu dostaną bowiem po prostu "żywe" pieniądze.

Magistrat uważa poranny piątkowy program w TVP 1 za duże wydarzenie medialne i doskonały środek dla promocji miasta. Nie zgadza się z tym opozycyjny radny Jacek Łabno. "Dziennikowi Polskiemu" powiedział nawet, że kwota wydatkowana na ten cel jest dla niego szokująca a działanie takie uważa za niegospodarne. Radny nie ma też przekonania co do siły oddziaływania tego programu. Z danych TVP wynika, że audycja miała niespełna 1,4 proc. oglądalność (w okresie od stycznia do maja tego roku), co oznacza, że ogląda go średnio zaledwie 518 tys. widzów ...
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 78)Dodaj komentarz
(05-06-2004) Zaściankowiec :
ila matek nie mogło nakarmić dzieci do syta dlatego ze wydano (a wpierw im zabrano) 300 tys zł. ?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-06-2004) AK - 47 :
Czy wiecie, że Bień zarabia więcej niż prezydent Warszawy? I taki ma się liczyć z groszem? Trzeba by urządzić mu karną ekspedycję na śmietniki osiedlowe by zobaczył ile razy są przegrzebywane przez biednych, pozbawionych wszelkiej nadzieji ludzi. Niech zobaczy ile głodnych dzieci żebrze - drań jeden.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-06-2004) zadowolony :
...... jak nie ma turystow w miescie to wszyscy mowia "bo Bien nie robi nic zeby promowac Tarnow", a jak robi sie jakies akcje promocyjne to ci sami malkontenci mają pretensje o wydawanie kasy na promocje..... uffff biedny ten Bien, jak tu zadowolic tych stale niezadowolonych - a moze po prostu sie nimi nie przejmowac?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-06-2004) promotor :
Tarnów promuje się w ...Bochni. Brafo,. brafo... Jak lekko wydaje się cudze pieniądze...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-06-2004) M.Wietrzyk :
To jest to o czym UPR ciągle mówi. Lekką ręką wyrzuca się w błoto pieniędze podatników ( efektów promocji jakoś nie widać a była prowadzona przez wiele lat) . Zachęcam z tej okazji do przeczytania artykułu "Promuj się kto może!" w Czasie Tarnowskim - dostępny w siedzibie UPR ul. Goldhammera 4 (czwartek od godziny 19:15 i piątek od 19:00) jeżeli zachodzi potrzeba możemy dostarczyć do domu.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-06-2004) Ewelina :
Zadowolic ludzi nie jest latwo. Dajcie juz spokoj moze? Czyli mamy siedziec na dupach i nic nie robic? Promocja Tarnowa jest moim zdaniem jak najbardziej potrzebna i co wiecej skuteczna. Zauwazcie ze w Tarnowie od niedawna zaczelo sie przynajmniej robic interesujaco.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-06-2004) malinka :
Popieram moja przedmowczynie, Tarnow trzeba promowac, jestem za :) ciesze sie ze za te pieniadze mamy imprezy, a nie powedrowaly one do kieszeni urzednikow

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-06-2004) gandolf :
Bień nie potrafi poradzić sobie z zarządzaniem miasta, więc próbuje ująć mieszkańców "imprezami". Na szczęście niewiele osób da się na takie plewy nabrać, gdyż to działanie to nie żadna inwestycja, lecz przejadanie pieniędzy. Po prostu "zastaw się, ale postaw się" - nawiasem mówiąc - za nasze, podatników, pieniądze.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-06-2004) gosia :
a moze byscie tak ciagle nie narzekali? Dlaczego mowi sie o polakach, ze jesli czegos nie maja to sa niezadowoleni, a jesli to cos juz maja, to dalej narzekaja, bo chca wiecej! Troche optymizmu LUDZIE!!!!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-06-2004) Zaściankowiec :
tak samo jak za Gierka, nabrał kredytów, ludzie sie cieszyli, a potem wake up z ręka w nocniku i długiem ok 1000$ na KAZDEGO z nas ... no ale szanowne Panie dostrzegają tylko rozrywkę i to ze się "coś dzieje" ... I jak w naszje Polsce ma być lepiej, no jak ?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-06-2004) Studentka :
Chodzę do WSB . Fajnie za moje czesne które płacę co miesiąc i to sporo ludzie się bawili . Super !!!!!!!!! Lepiej być nie mogło !!!!!!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-06-2004) CiniO :
a moze zamiast promowac tarnow, lepiej jak to zwykle ktos tu mowi oddac pieniadze na biednych!!! To przeciez swietny pomysl... beda mieli jeszcze wiecej czasu zeby narzekac jak to im zle i niedobrze... bo to chyba wszystko co ci ludzie potrafia robic! Wezcie sie do roboty zamiast siedziec na tylkach i marudzic... naprawde jest mnostwo innych ciekawszych zajec... radze sprobowac! A swoja droga 300000 zl na promocje tarnowa ktory ma ponad 100000 mieszkancow to niecale 3 zl od osoby! Mnie osobiscie stac na taki wydatek!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-06-2004) Dino :
To za te dodatki które bień pozabieral nauczycielom. Mógl zrezygnować z jednej pensji w MPEC jak chiał sobie robić festyn promujący jego rządy .

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-06-2004) Grażyna L. :
Ludzie czy wy nie widzicie że to co robi prezydent to jest kpienie z nas wszystkich?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-06-2004) podatnik :
Oto jak promuje sie prezydent! Bo promocji miasta to tam nie widać wcale. I niech przestanie prawić głodne kawałki o oszczednościach. No i ten żałosny pomysł z przystankiem tramwajowym. Niech jeszcze zapłaci za nasze pieniądze makietę lotniska, metra i niech wygłosi na ten temat hymn pochwalny w kablówce.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-06-2004) Tez student :
Do studentki - nie martw sie - za twoje czesne nikt sie nie bawil - sponsoring imprezy zostal bardzo sprytnie zalatwiony... Chyba nie bylo mowy o zadnej kasie.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-06-2004) pytająca :
Do też studenta - tak sprytnie jak kasa za przewodnictwo w radzie MPEC?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-06-2004) Zatroskany :
WSB prawie nic nie dało na Dni Tarnowa a jeszcze zarobiło 7 tys. zł Bardzo Fajnie !!!!!!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-06-2004) jola :
Szkoda że pogoda w kratkę!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-06-2004) Zatroskany :
Kompromitacja, nasze pieniądze poszły w błoto. Tak dalej Panie Prezydencie. Za o wiele mniejszą kasę można było zrobić imprezę, która by promowała Tarnów. Ale tak jest -układziki każdy musi trochę na tym zarobić. Szkoda tylko ze tak latwo wydaje Magistrat nie swoje pieniądze. To już przegięcie

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-06-2004) Ale pierdoły :
Ludzie czytam to forum czasami bo nie mam czasu na pierdoły i wypociny kilku idiotów chyba bezrobotnych - jak to zle jest za Bienia, jakie slabe imprezy robi Tarnow, poprostu WIOCHA. Gosie podajcie przykłady swietnej promocji tego miasta, która to kadencja bylych prezydentów byla lepsza lub najlepsza... chyba tylko Tertila. Pozdrawiam tych wszystkich intelektualistów. To ja prymityw.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-06-2004) Panna Patrynia :
"Pieniądze popłyną z deszczem ? " ... i popłyneły ale nie tam gdzie trzeba za to deszczu nie brakowało widac i tam u "góry" sie Komuś to nie spodobało ...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-06-2004) Zaściankowiec :
Ale pierdoły: a czy przypadkiem w dobie żebrzący na ulicy dzieci, nie ma wazniejszych wydatków, niż koncerty dla wieśniaków chodzących w szerokich spodniach i paprzących mury miasta ???

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-06-2004) jola :
Ja też czytam czasem "te pierdoły" i marzę o tym żeby może ktos, kiedyś, coś sam zaproponował ,albo pochwalił sie samodzielną dobrą organizacja . Te ciągłe ble bleble i teoretyczne popisy to robi się nudne. A może Redakcja OKY umożliwi nam na stronie składanie gratulacji i podziękowań i informacje co dobrego gdzie się stało :-)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-06-2004) jola :
Przepraszam OKAY

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-06-2004) Zaściankowiec -bis :
Brawo Masz racje Turnau to taki wieśniak dla tych co maja szerokie spodnie i paprzą po murach. Jezu po co jest to forum? Dla malkontentów nie z tego świata. Najlepiej nic w tym mieście nie robić, wszystko jest do bani. Sztuczne ognie mają za mało intensywny kolor, pada zawsze po 16...itd.. LUDZIE!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-06-2004) Oburzona :
Paranoja. Czytając większość komentarzy wstydzę się, że mieszkam w Tarnowie. Komentują tutaj tylko malkontenci. Żeby choć trochę zasadnych argumentów. Nie! Prymitywne okarżenia i żądania. Nic więcej. Nic się nie dzieje w mieście - źle (przypominam o narzekaniu na brak Sylwestra 2002/03 na Rynku). Coś się dzieje - źle. Weźcie się do roboty i pokażcie sami! Wstyd.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-06-2004) Leliwa :
Prawdziwych Tarnowian jest co raz mniej.Większość to wiocha , która zamieszkała w blokowiskach. Z takimi ludźmi Tarnów upadnie. Przykre ale prawdziwe.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-06-2004) hy :
tarnow.net to siet

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-06-2004) teleranek :
Proszę przekazać 300 tyś do mojej dyspozycji to pogadamy. Bień marudzi o kredytach a to co robi głównie styl to żenada. Ustawił sobie media tarnowskie w których sam wyglasza swoje przechwałki.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-06-2004) Brzeszczanin :
I tak lepiej wypadna Dni Brzeska niz Dni Tranowa :P - za mniejsza kase mieszkancy lepiej sie bawia i jest ich wiecej(mimo ze maisto jest ok 10 x mniejsze). W Tarnowie tylko na HH przyszlo wiecej ludzi (o ile ich tak mozna nazwac - byl to raczej lumpenproletariat z okolicznych blokowisk). Dlaczego nie zrobiono koncertów na ktore ktos by przyszedł - łzy, Kult, Ich troje (za taka kase jak wydano spokojnie mozna byloby ich zaprosic), a poza tym kto ustawial scene? Nie mozna bylo jej dac tak jak byla np. na Strong Man ?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-06-2004) Anna :
Byłąm wczoraj na Rynku i widziałam spore grono uśmiechniętych, zadowolonych osób. Ludzie żyjemy w takich czasach, że po prostu nie mozna się okopać i nic nie robic. Zwróćcie uwagę, że aktualnie gmina jak każde inne przedsiębiorstwo , czy firma musi się promować, .. kiedys narzekaliście, że np. konferencja Miasta w Internecie, jest niedorzecznym pomysłem, a teraz od kilku lat odbywa się w Zakopanem , no i kto na tym zarabia, coś musimy zrobic, żeby nasze dziecie za parę lat stad nie uciekły Pozdrawiam Anna

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-06-2004) M.Wietrzyk :
Miasto, gmina, powiat czy województwo (o państwie nie wspominając) nie powinno działać jak przedsiębiorstwo. Ono nie jest do zarabiania pieniędzy! Jeżeli samorząd zaczyna bawić się w zakładanie firm to po pierwsze jest to nie uczciwe wobec mieszkanców, po drugie najczęściej prowadzi to do marnotrawstwa publicznych pieniędzy. Zastanówmy się, po co promocja miastu? No po co? Czy nie lepiej żeby tym zajmowały się biura podróży albo firmy turystyczne? Widać dobrze, że te 500 tys. zł, które zostaje wydane w roku na promocję, to pieniądze zwyczajnie wywalone w błoto.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-06-2004) Tarnovianin :
Nie dobrze się robi jak się czyta te wszystkie komentarze na " nie " Podajcie choć jeden przykład na reklamę miasta. Potraficie tylko krytykować a nie podajecie zadnego rozwiązania. Jak się nie podoba to nie chodźcie na takie imprezy a najlepiej to wyjedźcie z Tarnowa.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-06-2004) Carina :
Nie dobrze sie robi jak sie czyta komentarze pisane pod sznurek bienia. Niech ktoś wreszcie powie kto pokryje pomyłkę w asfaltowaniu Marcinki?! A program Kawa czy herbata był najsłabszy od jego powstania. Naściągali ludzi z okolic jakby promowali całą Małopolskę a później nie potrafili tego sklecić. Dni Tarnowa mają wieńczyć dokonania miasta z całego roku a nie tworzyć bezmyślną bufonadę. Bień zabiera pieniądze komu się da a później pokazuje wspaniałomyślność naszym kosztem.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-06-2004) omega1 :
Program "Kawa czy herbata" został zdjęty. Widać taką miał oglądalność. Był to jeden z tępszych programów na żywo. A więc Tarnów wejdzie do historii jako ostatni, w którym gościł ten program. Czy ktoś wie dlaczego w sobotę na nieudanej imprezie na stadionie TOSiR przy ul. Wojska Polskiego spikerka mówiła wyłącznie po angielsku?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-06-2004) Zaściankowiec :
Co do zabaw bez udziału miejskich pieniędzy: Święto Ul. Krakowskiej - oto przykład, da się i nikt tego nie kwestionuje !!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-06-2004) Trzysta tysi! :
Chetnie obejrze dokladna rozpiske z cenami

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-06-2004) Sprytnie :
Spoko wymyslili. Dali zarobic na reklamach Dni gazetkom - i teraz Prezydęt Pień jest cacy cacy. Jak krytykowac kogos u kogo w kieszeni sie siedzi ?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-06-2004) Pomysł :
Jak mawia Szpakowski: zamysł bardzo dobry, realizacje sami Państwo widzieliście...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-06-2004) Rodzic :
Zlikwidować jeszcze parę szkół T-wie - i bedzie kaska na zabawy - dla tych dzieci ze zlikwidowanych szkół! Ważne że TARNÓW jest zapromowany....hihihi

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-06-2004) komentator :
Szczerze to nisko Tarnów mierzy promując się w Bochni i Dębicy... jednak prezydentowi Bieniowi wygodnie żyć w cieniu Krakowa, który nas niedługo zacieni tak że słońca widać nie będzie... ale pan Bień nic na tym nie straci? zobaczymy w czasie wyborów... Dni Tarnowa za te pieniądze można było w Polsce zapromować dużo lepiej, bo do samych imprez plenerowych większych zastrzeżeń nie mam, gdyż od czasu do czasu wypada poświętować... jednak promocja była stanowczo za mała TRZEBA mierzyć wysoko pokazać Polsce w Krakowie czy Warszawie czy nawet dalej, że w Tarnowie toczy się życie... a nie w Bochni, która i tak już woli Kraków...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-06-2004) ANKA :
A ja się świetnie bawiłam i to trzy dni z rzędu. A najlepiej na SiStars, mimo, że nie jestem jak napisali niektórzy z was :"tą co ma szerokie spodnie i paprze po murach" i więcej do tej pory słuchałam Turnała niż hh. Na każdym koncercie było bardzo sympatycznie, kto umie się bawić nie narzeka, a ci malkontenci niech się schowają. I jeszcze jedno: moja wypowiedz nie oznacza poparcia dla pana Bienia,nienawidze polityki. Ale za dni i koncerty bardzo dziękuję :)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-06-2004) Weiss :
K..........a!!!!!!!!!!!!!!Gotu je się we mnie!!!JAk by nie było Dni Tarnowa to też byście narzekali że ich nie ma.WY JESTEŚCIE Z WYKAPU A NIE Z WYTRYSKU!!!!!!!!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-06-2004) pracownik PR :
To ja lepiej nic nie napisze, bo towarzystwo zacznie mnie wyzywac od malkontentow. To moze... ladna pogoda w Tarnowie?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-06-2004) zadowolony :
k.........a! ale bylo super. To najlepsze co moglo sie przytrafic temu miastu! Tak samo jak wszyscy tu piszacy, codziennie ogladam Kawa czy herbata. Jest to prawdziwy prime-time, gdzie cala Polska zasiada przed ekranem telewizora, zeby wpatrywac sie w srebrny ekran.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-06-2004) Kawaler Nikt :
Szkol i nauczycieli jest za duzo w miescie - zlikwidowac. Promocji miasta - prawie w ogole - dobrze zatem ze z tej kasy zaoszczedzonej wydali szmalec na to, by o Tarnowie zaczelo byc glosno. Wielu tu sie wypowiadalo madrali, ktorzy chyba sadza, ze po jednej malej reklamce od razu nawali klientow. Posluchajcie zatem pozal sie boze specjalisci, ze efety takich akcji widoczne beda za czas jakis - jesli tylko urzedasy nie odpuszcza to co zaczeli robic...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-06-2004) niki :
Masz racje Weiss, Ci ludzie z Tarnowa to jacys nieudacznicy chyba, kompletny brak optymizmu i umiejetnosci cieszenia sie z zycia. Tak zle ( zorganizowanie imprezy) i tak niedobrze (brak takowej w ubieglym roku). Ludzie obudzcie sie, jak nie podoba sie co inni zrobili, zrobcie to lepiej a nie krytykujcie!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-06-2004) Przyjezdny :
a o Dniach Tarnowa w Hotelu Tarnovia - było 0 informacji, na Rynku podczas imprez również 0 informacji, to co komu po takiej promocji?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-06-2004) anulka :
i tak bylo super a najlepiej na koncercie sistars takiej atmosfery mozna pozazdroscic nie czulo sie ze jest to koncert na jakims rynku ale w wielkiej hali dopiero "zbieracze aluminium" po koncercie przypomnieli gdzie sie znajdujemy do zobaczenia za rok a takich koncertow wiecej a nie tylko swierczkowiaki i orkiestra zakladow azotowych to jest juz nudne i do bani moze dla starszych tak ale tarnow to mlodzi i oni pokazali kto w tych dniach przejecia miasta rzadzili oni stanowia sile napedowa wszystkich imprez bez nich nie bylo by nic pozdrawiam papa

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-06-2004) gandolf :
Anulka, baw się dobrze, ale kiedyś przyjdzie Ci za tę zabawę zapłacić.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-06-2004) november :
powiem krutko,biednym by dal te pieniadze a nie wydawal naglupie imprezy...przepraszam ale zainteresowanie dniami bylo nikle....ludzie przychodzili na rynek ,patrzyli na to co sie dzije i szli do baru ...bo bez kilku glebszych nie dalo sie znies tego co sie dzialo na scenie:(

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-06-2004) cogito :
Da się promować Tarnów na wiele tańszych sposobów vide np. STRONG MEN - za zupełną darmochę bawiło się ze dwa tyś. ludzi i jeszcze była emisja w programie o wysokiej oglądalności.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-06-2004) M.Wietrzyk :
Miasto nie jest od dawania! Ani biednym ani bogatym, ani głupim ani mądrym. Tym bardziej nie jest od marnowania pieniędzy publicznych.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-06-2004) anulka :
do gandalfa nie mysle o tym narazie jestem mloda i kto mi tego broni a za 2 dni wyjezdzam z tej dziury na zawsze wiec mam co wspominac i to za zupelna darmoche

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(09-06-2004) gandolf :
anulka, papa

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(09-06-2004) baca :
Bień beeeeee

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(09-06-2004) swojak :
Rządy obecnej ekipy to przerost formy nad treścią o prezydenturze nawet nie ma sensu sie wypowiadać bi nie mieści sie nawet w średniej krajowej - po prostu poniżej krytyki!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(09-06-2004) Kawaler NIKT :
Ciesze sie, ze juz niebawem wybory samorzadowe. Nie dlatego, ze Bien mi nie pasuje, ale dlatego, ze sadzac po tych wypowiedziach pojdzie 100% - by wybrac tych najlpeszyc a do wyborow wystartuja ciezkie tysiace kandydatow - wszak kazdy z Was wie jak to robic... to pesta - zarzadzanie 120 tys, zadluzonym po uszy miescie...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(09-06-2004) ritchie :
Chcesz pójść na koncert PŁAĆ Z A SWOJE a wykonawcy (z dolnej półki) najlepiej zarabiać na tego typu imprezach (niby za darmo)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(09-06-2004) Piekło :
Bięń bedzie się smażył w piekle .Jego dni są policzone.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(10-06-2004) Pezu :
Szczerze to uwazam obecne dni Tarnowa za rewelacje ... jesli juz cos robic to z rozmachem, a nie wypuscic byle jakich grajkow, ktorych wszyscy juz slyszeli 5000 razy (notabene szacunek dla lokalnych tworcow). Jesli nawet wieksza czesc kosztow zostala pokryta ze srodkow miasta to mnie to osobiscie nie przeszkadza, uwazam ze wladze pokazaly ze da sie zrobic w Tarnowie dobry blok imprez i sciagnac na niego odbiorcow ... to z kolei powinno zainteresowac sponsorow ktorzy doloza wiecej kasy na przyszloroczne DT. Ogolnie jeszcze raz wieelki pozytyw dla Dni Tarnowa 2004

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(10-06-2004) Ewelinka :
Ta dyskusja chyba juz powinna sie skonczyc bo nic nowego do niej nie wplynie. Ciagle tylko narzekanie na to a jak sie nie da na to to pzejdzmy na tamto. To sie robi powoli nudne. To sie nie da tak dac biednym te 300 tys i wszyscy beda szczesliwi. Myslicie ze beda? Jezeli tak to si grubo mylicie.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(10-06-2004) manndzie :
mnie sie tam nasze dni tarnowa podobaly - troche pogoda dala w dupe - ale coz nic nie jest idealne:) szkoda tylko ze te dni Tarnowa trwaly tak krotko i ze w poniedzialek mialam egzamin ;/ ale zdalam:D

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(10-06-2004) Zaściankowiec :
Motłoch potrzebuje zabaw, jak kiedyś krzyczał "Chlaba i Igrzysk" czy "Ukrzyżuj, Ukrzyżuj Go" tak i teraz. Władzuchna się che przypodobać motłochowi bo mamy demokrację .... I wszystko byłóby OK, gdyby to p. Bień i Golec organizowali za własne pieniądze, albo za pieniądze tych, którzy tutaj najgłośniej krzyczą jak byłó wspaniale. Tylko zdaje mi sie, ze są to osoby młode nie majace kontaktu z pracą, a tym bardziej z praca na własny rachunek (tj. u siebie) Nigdy nie narzekałem, ze w Tarnowie się nic nie dzieje, jestem na tyle obrotny i inteligentny, ze potrafie zorganizwać sobie czas, ale rozumiem, ze inni potrzebnuja do tego pomocnej ręki w/w panów, trudno, tylko moge współczuc.To chyba tyle w tym temacie, oczywiscie mój argument (o Święcie Ul. Krakowskiej - organizowanym przez PRYWATNĄ firmę Pi Media) upłyna bez echa, ale dla motłochu nie jest ważne kto organizuje, ale to zeby się napić, zabawić i na.....

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(12-06-2004) roman :
krytykuja zawsze ci którym sie niechce robić!do roboty lenie a nie narzekac na brak kasy panie wietrzyk prosze tu nie prowadzic kampani wyborczej

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-06-2004) M.Wietrzyk :
Panie romanie chyba pan żartuje. Jaka kamapania wyborcza?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-06-2004) PannaNikt :
Panie Zasciankowiec - prywatna firma PiMedia 'wisi' mojej firmie znaczna sume pieniedzy za niezaplacone faktury; i - podobno - nie tylko my mamy u nich niezaplacone naleznosci. Wiec oni tez organizuja imprezy za cudze pieniadze .

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-06-2004) Ana :
A mnie się wcale nie podobało na rynku i martwię się tym, że prezydent nie ma pieniędzy na wypłaty dla pracowników, a wydaje na zabawy. Jak ja nie mam kasy, to nie szleję po knajpach, tylko siedzę w domu!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(18-06-2004) eM :
A mi się wydaje, że jaśnie Pan Zaściankowiec też był na owych Dniach Tarnowa i też sie dobrze bawił ... ale na polityków to napieprzał, napieprza i napieprzać będzie. Człowieku, zastanów się co Ty byś robił w tym mieście, gdyby nie takie imprezy ... bawi Cie siedzenie w domu przed telewizorem i oglądanie po raz n-ty powtórek "Z Archiwum X" ? Nie wiem w jakim jesteś wieku, ale pomyśl co sie bedzie działo z Twoimi dziećmi za pare lat albo co sie dzieje teraz ... gdzie one maja się bawić? A prezydent robi co w jego mocy żeby ubarwnić to szare (jak dotąd) miasto. Tylko, że Ty nie potrafisz tego docenić ...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(20-06-2004) M.Wietrzyk :
Panie/Pani eM gdyby miasto nie wydawało pieniedzy na bzdury to żyłoby się nam o wiele lepiej. O dzieci proszę się nie martwić, znajdą sobie (albo rodzice im znajdą) zajęcie.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(21-06-2004) grucha :
No co wy !! :)) teraz ttk wyemituje postac prezydenta jako bohatera miasta jaka to zrobil super impre za tak niska kase :)) wazeliniarze z kablowki ktorzy pomylili zawody (tzn dziennikarstwo z podlizywaniem sie miejscowym wladza ) zreszta oni sie boja mowic prawde wiec wiadomo o co chodzi a jak nie wiadomo o co chodzi to wszyscy wiedza o co chodzi ;)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-06-2004) Ewelinka :
Bylabym wdzieczna gdyby Pan Zasciankowiec nie obrazal tutaj mlodszych i nazywal internautow motlochem bo to nie jest zbyt eleganckie. Nie wszyscy mlodzi siedza pod budka z piwem albo pelecza sie bez celu. Ja mam 20 lat, pracuje na pelny etat zeby oplacic swoje wyksztalcenie i odciazyc rodzicow. Moze nie jestem jeszcze tak "zyciowo" doswiadczona jak ludzie starsi ode mnie ale czy to znaczy ze nie mam prawa sie wypowiadac? Mam tak samo prawo wyrazac swoje opinie jak Pan Zasciankowiec ktory moze jest 10 lub nawet 20 lat starszy, nie ma roznicy. Niestety Ci ktorzy nie potrafia unaszowac zdania innych beda wyzywac ich od motlochu itd itp. Ja ciagle uwazam ze zeby miasto moglo sie rozwijac trzeba zaczac je troszke ozywiac a w Tarnowie widac coraz wieksze zmiany, ktore podazaja w dobrym kierunku. Ale takie klutnie na forum beda chyba trwaly wiecznie, zwlaszcza jesli idzie o pieniadze bo to troszke juz nasza mentalnosc. Jezeli nie ma imprez jest wielkie niezadowolenie, pojawia sie rozrywka na poziomie, problem jeszcze wiekszy. Nie da sie wszystkich uszczesliwic.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-06-2004) geldo :geldo@op.pl 
Pojawił się właśnie nowy wątek w tej sprawie. Przyznaję, że zajmuję raczej neutralne stanowisko w sprawie : "warto, czy nie warto organizować Dni Tarnowa" . Ale ten nowy wątek mnie zbulwersował ! Otóż, jak czytamy wypowiedź niejakiego M. Golca, rzecznika UMT - przybliżony koszt organizacji miał wynieść około 300 tysięcy , a - jak wczoraj powiedział Bieniu - wyniósł 437 tysięcy. Co to więc była za liczba , ta z początku czerwca ? Czy "około "(co najmniej) mieści w sobie widełki aż do 50 % + ???? Bo w ciągu kilku dni wydatki zwiększyły się o blisko połowę w stosunku do owych "około 300 tysięcy" . Czy tam w Urzędzie zawsze tak "mijają się z prawdą" , czy raczej jest burdel i nikt nic nie wie , a może nikt nie panował nad tymi wydatkami, bo było święto Miasta i zaświecono tam zielone światło dla wydatków już w trakcie trwania imprez ?. Czy w ogóle był więc jakiś budżet tego przedsięwzięcia, jeśli ostateczna suma wychodzi na jaw dopiero teraz i szokuje (nie chodzi nawet o wysokość, tylko o porównanie z szacunkami sprzed 3 tygodni !) . Ciekawe czy Pan Golec coś nam w tej kwestii odpowie, bo - jak na razie - wyszły z tego po prostu jaja.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-06-2004) franca :
tak wszyscy mowia o zaspokojeniu i wydawaniu pieniedzy.. jak tak was boli trzeba bylo niazapraszac Sistars i calego sobotnego badziewa;/ pozdrawaim

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(24-06-2004) Weredyk :
Dzis podczas obrad RM wyszczegolniono koszty: -TTK dostala 28 tys zł - na cukierki poszlo 13 tys zł (podobno bylo malo, dziennikarze narzekali-smiech na sali) -67 tys poszlo na dlugopisy, jakies mosiezne znaczki - 5 czy 6 tys zł na notesy Dni tarnowa trwaly 3 dni, na jeden dzien wychodzi po 150 tys, to naprawde zawrotna suma - przeciez wystepy najlepszych artystow kosztuja po 30 czy 40 tys zł za wystep. ktos naprawde powydawal pieniadz na bzdury..., no chyba ze pochod zywiolakow 2D kosztowal takie pieniadze.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(25-06-2004) nowy mieszkaniec :
Ludzie opamietajcie sie !!! Skąd u Was tyle zacietrzewienia,złości i żółci. Zaczynam powoli wierzyc w to co mowią niektorzy miejscowii---TARNÓWEK.A juz tak mi sie zaczynało podobac w Waszym(teraz juz naszym) mieście!!Mamy przepiekne miasto o długiej ciekawej historii, cudowne stare miasto( w wiekszosci odnowione). Uwielbiam spacer Krakowska, Wałową i Rynkiem(mozna by juz cos zrobic z tą odpadającą elewacją na ratuszu).Władze miasta jak to władze--przędą jak mogą, widać ze sie starają, a ze zadowolic wszystkich trudno???NO TRUDNO i mieszka sie dalej.Pozdrowienia dla wszystkich Tarnowian--przechodniow, młodzież, biznesmenow, sklepikarzy, żebrzącematki z dziecmi na Krakowskiej, bezrobotnych i meneli (daj papierosa , daj 80gr do wina--stać mnie , wiec daję).Pozdrawiam szcególnie moją EWUNIĘdzięki której jestem z WAMI juz od 10 miesięcy

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(30-06-2004) M.Wietrzyk :
Skąd tyle zacietrzewienia? Ano stąd, że gdybym Panu codziennie wybierał z portfela po kilka złotych to też by się Pan zacietrzewił, a kto wie może w końcu obił by mi mordę lub powiadomił policję.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947