To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Ciężkowicki Jarmark Artystów i Rękodzielników    -   01/7/2009
Tygiel Kultury w Ciężkowicach
W dniach 10-12 lipca odbędzie się Ciężkowicki Jarmark Artystów i Rękodzielników oraz Tygiel Kultury – „Strefa Magiczna Skamieniałe Miasto” – połączone imprezy organizowane przez Centrum Kultury i Promocji Gminy Ciężkowice, Światosława Karwata i Polski Związek Artystów Plastyków w Krakowie oddział Tarnów. W programie znajduje się plenerowa akcja rzeźbiarska, wypał ceramiki, prezentacje multimedialne, filmy, performance, koncerty zespołów prezentujących muzykę i kulturę pogórzańską, romską, łemkowską, ukraińską oraz inne atrakcje – wśród nich jarmark ponad 50 wystawców z terenu Małopolski i Podkarpacia.

Ogloszenie

Pierwsze dwa dni (10 i 11 lipca) to imprezy organizowane w ramach Tygla Kultury – „Strefa Magiczna Skamieniałe Miasto” zlokalizowane w okolicach Rezerwatu Przyrody Skamieniałe Miasto, natomiast dzień trzeci (12 lipca) to tradycyjny ciężkowicki jarmark, który odbędzie się w Parku Miejskim przy ul. Parkowej w Ciężkowicach. W tym roku udział potwierdziło ponad 50 wystawców z terenu Małopolski i Podkarpacia. Podczas imprezy odbędą się także prezentacje ginących zawodów oraz występy muzyczne promujące małopolski folklor i małopolską różnorodność kulturową. Wystąpią zespoły prezentujące muzykę i kulturę: pogórzańską – Turzanie, Pogórzanie z Jastrzębi, Kumotry, romską – Teresa Mirga i „Kałe Bała”, łemkowską – Zespół „Serencza”, ukraińską – Zoriana – Ukraińska bandurzystka.
Na potrzeby imprezy wzorem ubiegłego roku zostanie wydany katalog wystawców oraz artystów biorących udział w imprezie.
Projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego oraz Starostwa Powiatowego w Tarnowie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, March 23, 2023 11:35:30
IP     : 3.236.209.138
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html