To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Dni Borzęcina, „Święto grzyba” i inne atrakcje    -   03/7/2009
Wakacje z GOK w gminie Borzęcin
Gminny Ośrodek Kultury w Borzęcinie przygotował dla dzieci i młodzieży pozostającej podczas wakacji na terenie gminy bogaty program imprez, wyjazdów, wycieczek, konkursów i zawodów. Każda ze świetlic przygotował swój plan, który - oczywiście - został skorelowany z ofertą jednostki macierzystej. I tak, już w lipcu podczas Memoriału Zdzisława Klisiewicza i Wyborów Miss Powiatu Brzeskiego planuje się występ zespołu Fanatic - znanego m.in. z przeboju "Czarownica" (Rzeki przepłynąłem, góry pokonałem..). W sierpniu odbędą się I. Dni Gminy Borzęcin z Dniem Katyńskim, rozgrywkami o Puchar Wójta i dwudniowym Borzęckim Świętem Grzyba, podczas którego wystąpi Patrycja Markowska (22.08) oraz zespół Pectus (23.08). Poniżej szczegółowa oferta.

Ogloszenie
>

2 lipca odbył się wyjazd do tarnowskiego kina „Marzenie” na film „Epoka lodowcowa 3”. Poniżej prezentujemy pozostałe przygotowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Borzęcinie, wakacyjne propozycje.
Zapisy i wszelkie informacje w świetlicach GOK

9 lipca (czwartek)
Wyjazd na basen do Brzeska – 90 min., cena 5,50 zł. (obowiązuje pisemne oświadczenie rodzica o wyrażeniu zgody na udział w wyjeździe – oświadczenia do pobrania w świetlicy).

12 lipca (niedziela) – Stadion Sportowy w Borzęcinie
„Memoriał Zdzisława Klisiewicza”. W programie turniej piłki nożnej, konkursy, zabawy dla dzieci i dorosłych. Na zakończenie koncert zespołu „FANATIC”. Po koncercie wybory „MISS Powiatu”.

16 lipca (czwartek) – Nidzica - Czorsztyn
Wycieczka do Nidzicy - zwiedzanie zamku rejs statkiem do Czorsztyna - koszt wycieczki 25 zł. Przejazd pokrywa GOK (obowiązuje pisemne oświadczenie rodzica o wyrażeniu zgody na udział w wyjeździe – oświadczenia do pobrania w świetlicy).

23 lipca (czwartek) – Centrum AW Borek
Wyjazd do Centrum Aktywnego Wypoczynku w Borku – koszt pobytu 15zł za cały dzień (obowiązuje pisemne oświadczenie rodzica o wyrażeniu zgody na udział w wyjeździe – oświadczenia do pobrania w świetlicy). W razie niesprzyjających warunków pogodowych termin wyjazdu do uzgodnienia.

23 – 26 lipca – Stadion Sportowy w Bielczy
„Międzynarodowy Tabor Pamięci Romów” - tabor wędruje drogami Małopolski, prezentując tradycyjną kulturę Romów, życie taborowe, muzykę romską, oryginalne wozy z tarnowskiego muzeum, stroje, zwyczaje, język i romskie potrawy.

30 lipca (czwartek) – Brzesko – basen
Wyjazd na basen do Brzeska – 90 min., cena 5,50 zł. (obowiązuje pisemne oświadczenie rodzica o wyrażeniu zgody na udział w wyjeździe – oświadczenia do pobrania w świetlicy).

30 lipca – 2 sierpnia – Czarna
Wyjazd ZPiT „Borzęcanie” do partnerskiej gminy Czarna, występ podczas największej imprezy w gminie Czarna.

2 sierpnia (niedziela) – Stadion Sportowy w Bielczy
„Piknik Odpustowy w Bielczy” – konkursy i zabawy dla rodzin, rozgrywki sportowe, dyskoteka, zabawa taneczna.

6 sierpnia (czwartek) – Orlik Borzęcin
Zawody w piłkę siatkową pomiędzy świetlicami o nagrodę dyrektora GOK.

15 – 23 sierpnia – Borzęcin
Dni Borzęcina – W programie między innymi Dzień Katyński, Puchar Wójta Gminy Borzęcin, spotkania integracyjne z przedstawicielami partnerskich gmin, rozgrywki sportowe na nowym obiekcie sportowym „ORLIK 2012”, zawody strzeleckie, Borzęckie Święto Grzyba
.
15 sierpnia (sobota) – GOK Borzęcin
Dzień Katyński – przybliżenie sylwetki kpt. Wiktora Tadeusza Badowskiego. Uroczystość plenerowa - patriotyczna przed budynkiem Domu Ludowego w Borzęcinie.
16 sierpnia (niedziela) – Stadion Sportowy w Borzęcinie
„PUCHAR WÓJTA” w programie zawody sportowe, konkursy dla dzieci, konkursy rodzinne, oraz zabawa dla wszystkich.
22 sierpnia (sobota) – Stadion „Sokoła” w Borzęcinie – Borku
BORZĘCKIE ŚWIĘTO GRZYBA” –impreza plenerowa, w programie zabawy i konkursy dla dzieci i dorosłych, występy. Na zakończenie koncert PATRYCJI MARKOWSKIEJ. Podczas 44. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu piosenka wykonywana przez Patrycję Markowską zdobyła pierwszą nagrodę w konkursie "Premiery" oraz nagrodę dziennikarzy.
23 sierpnia (niedziela) - Stadion „Sokoła” w Borzęcinie – Borku
„BORZĘCKIE ŚWIĘTO GRZYBA” –impreza plenerowa, w programie zabawy i konkursy dla dzieci i dorosłych; konkurs dla gospodarstw agroturystycznych na najlepszą potrawę z grzybów, turniej sołectw. Na zakończenie wystąpi zespół „PECTUS”. Zespół wygrał w polskim półfinale Sopot Festiwal, a w koncercie Superjedynek podczas 46. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu zespół PECTUS otrzymał statuetkę w kategorii „Debiut roku”.

27 sierpnia (czwartek) – Centrum AW Borek lub Kino Millennium w Tarnowie
Wyjazd do Centrum Aktywnego Wypoczynku w Borku - 15 zł na cały dzień (obowiązuje pisemne oświadczenie rodzica o wyrażeniu zgody na udział w wyjeździe – oświadczenia do pobrania w świetlicy). W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych - wyjazd do kina „Millenium” w Tarnowie na film pt. „ZAŁOGA G” - cena biletu 13 zł (obowiązuje pisemne oświadczenie rodzica o wyrażeniu zgody na udział w wyjeździe – do pobrania w świetlicy).

30 sierpnia (niedziela) – Waryś
„PIKNIK NA TRAWIE” – tradycyjna impreza plenerowa w Warysiu, zawody strzeleckie z broni pneumatycznej dla dzieci, konkursy i zabawy, imprezę zakończy zabawa taneczna.

Dodatkowych informacji udzielają pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Borzęcinie, tel. 014- 68-46-013 pod adresem gokborz1@poczta.fm, gok@borzecin.pl , na www.borzecin.pl oraz w świetlicach GOK Borzęcin.

Foto: Święto Grzyba - ze strony www.borzecin.pl
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, March 23, 2023 11:14:37
IP     : 3.236.209.138
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html