To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Atrakcyjny program trzydniowych obchodów wojnickiego święta    -   03/7/2009
Dni Wojnicza 2009
Występem Chóru Parafraza i Kameralnej Orkiestry Smyczkowej z Krakowa pod dyrekcją Krzysztofa Michałka w Kolegiacie Wojnickiej rozpoczną się już w piątek o godzinie 20:00 trzydniowe obchody Dni Wojnicza. Program tegorocznego święta podtarnowskiego miasteczka i gminy zapowiada się niezwykle interesująco. W sobotę na scenie plenerowej w Parku Miejskim wystąpią m.in. Max Klezmer Band, Totentanz, Jazz Band Ball Orchestra i Zbigniew Wodecki. W niedzielę zaplanowano m.in. widowisko teatralne dla dzieci, występ kabaretu IPN, koncert Orkiestry Dętej, zespołów The Same, Anvision, Cafe i Bracia.

Ogloszenie

Sobotni program imprez rozpocznie już o godzinie 10:30 w Parku Miejskim Gala z okazji 30-lecia Koła Pszczelarzy w Wojniczu. O godz. 13:00 wystartuje Bieg Przełajowy. Oficjalne obchody święta miasta i gminy zainaugurowane zostaną o godzinie 15:00. W popołudniowym bloku imprez jest występ znanej grupy etno-jazzowej z Krakowa MAX KLEZMER BAND, mini koncert słowno- muzyczny Bolesława Banickiego, pokaz sztuk walki BUSHI RYU oraz grupy rockowej HELL ROSE z wojnickiego GOK. Koncert grupy TOTENTANZ rozpocznie się około godziny 18:00, JAZZ BAND BALL ORCHESTRA zaprezentuje się o godzinie 19:30. Sobotni program Dni Wojnicza zakończy około godz. 21:00 koncert Zbigniewa Wodeckiego.

W niedzielę świętowanie rozpoczną dzieci, które o godzinie 15:00 będą mogły uczestniczyć w widowisku teatralnym "Cudowna lampa Alladyna". Tuż potem na scenie plenerowej w Parku Miejskim zaprezentuje się wojnicki kabaret IPN a potem swoje umiejętności zaprezentują kursanci Klubu Tańca Towarzyskiego z GOK. Blok popołudniowych niedzielnych koncertów rozpocznie o 17:00 Galowy Koncert Orkiestry Dętej Miasta Wojnicza. Po niej zagrają tarnowskie kapele rockowe The Same i Anvision. O godzinie 19:30 z największymi przebojami lat 80 i 90-tych zaprezentuje się formacja CAFE. Gwiazdą wieczoru będą BRACIA Cugowscy. Ich koncert ( ok. 21:00) zakończy tegoroczne Dni Wojnicza.

Tegorocznym obchodom święta Wojnicza towarzyszy wystawa pszczelarska i kiermasz Koła Pszczelarskiego w Wojniczu oraz kiermasz kanarków i ptaków egzotycznych a także wystawa fotograficzna Pracowni FOTUM z Wojnickiego GOK. Wystawy zaplanowano w Pałacu Dąmbskich, kiermasze odbywać się będą na placu przed Pałacem.
Nie zabraknie też innych atrakcji - dzieci skorzystać będą mogły z Wesołego Miasteczka a dorośli z bogato zaopatrzonych bufetów i barów.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, March 23, 2023 10:40:22
IP     : 3.236.209.138
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html