To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Lokalna eurodebata w "Pasażu"   -   08/6/2004
Wczoraj późnym popołudniem w restauracji "Pasaż" Tarnowianie mieli jedyną, w trakcie kończącej się właśnie kampanii wyborczej, okazję poznania w jednym miejscu i czasie osób oraz programów aż ośmiu tarnowskich kandydatów do Parlamentu Europejskiego. Spotkanie - debatę zorganizował nasz portal oraz Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych - Stowarzyszenie EUROPA NASZ DOM.

Ogloszenie
>

Wyjątkowa debata była kulminacją nie tylko lokalnej kampanii wyborczej wielu kandydatów, ale też unikalną możliwością nie-wirtualnego poznania pretendentów do mandatów eurodeputowanych, których prezentujemy inTARnautom równocześnie na naszych stronach. Wciąż trwa bowiem nasz internetowy cykl, w którym tarnowscy kandydaci odpowiadają na Wasze pytania. Wczoraj, podczas debaty, zadaliśmy je kandydatom "na żywo". Odpowiadali na nie :
Urszula Gacek (Platforma Obywatelska), Zbigniew Martyka (Liga Polskich Rodzin), Krzysztof Bazuła (Sojusz Lewicy Demokratycznej), Wacław Prażuch (Prawo i Sprawiedliwość), Wiesław Gwizd (Ogólnopolski Komitet Obywatelski „OKO”), Tomasz Zieliński (Unia Wolności), Wojciech Popiela (Unia Polityki Realnej) i Andrzej Sztorc (Polskie Stronnictwo Ludowe).

Oczywiście, jak każde takie spotkanie, pozostawiło ono po sobie pewien niedosyt. W trakcie dwugodzinnej debaty, w czasie której na siedem identycznych pytań odpowiadała cała ośemka kandydatów, nie sposób było jednak zadać wszystkich pytań, które powinny zostać zadane kandydatom i które napłynęły do naszej redakcji. Na wszystkie przekazaywane nam pytania starają się jednak wyczerpująco odpowiadać kandydaci w trakcie internetowych paneli , które można śledzić na bieżąco w portalu.
W czasie debaty skupiliśmy się zatem na dwóch aspektach : przedstawieniu kandydatów oraz ukazaniu motywów, jakie przyświecały im w momencie podejmowania decyzji o swoim kandydowaniu oraz na odpowiedzi na pytanie o to, jak zamierzają - po ewentualnym wyborze - reprezentować kraj i region w Brukseli, jak wyobrażają sobie sprawowanie funkcji eurodeputowanego. Każdy z kandydatów próbował m.in. odpowiedzieć na pytanie "Czy Tarnów i region tarnowski potrzebuje "swojego człowieka" w Brukseli/Strasburgu a jeśli tak to dlaczego ?".

W debacie wzięli też udział parlamentarzysci (poseł B. Marianowska, poseł A. Grad), Starosta Michał Wojtkiewicz, samorządowcy, przedstawiciele sztabów wyborczych, wspierających poszczególne kandydatury. Byli też "zwykli" inTARnauci. I Wam za przybycie dziękujemy najmocniej !

Wciąż czekamy na Wasze inTARnetowe pytania pod adresem kandydatów do PE. Większość z nich wykorzystujemy od kilku dni podczas i-paneli z wylosowanami parami pretendentów do europarlamentu, pozostałe przekażemy kandydatom bezpośsrednio.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, April 1, 2023 22:55:42
IP     : 34.232.63.94
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html