To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wielki koncert charytatywny w Amfiteatrze   -   09/6/2004
Stowarzyszenie na Rzecz Integracji Społecznej Osób Niepełnosprawnych „Bądźmy razem” zaprasza na koncert charytatywny, który odbędzie się 11 czerwca (w najbliższy piątek) o godz. 17.00 w Amfiteatrze letnim w Tarnowie przy ulicy Kopernika. Udział w koncercie „Otwórz serce – odpowiedz na uśmiech” zapowiedzieli Jacek Dewódzki (eks wokalista „Dżemu”) z zespołem Revolucja, Tarnowski Chór Gos.pl oraz wokalny zespół Monk.

Ogloszenie

Dochód z koncertu przeznaczony będzie na rzecz dzieci specjalnej troski ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Tarnowie. Fundusze zebrane podczas koncertu pomogą przede wszystkim w organizacji rehabilitacji i wypoczynku najmłodszych, pochodzących z rodzin patologicznych i bardzo ubogich a także ułatwią zorganizowanie turnusów rehabilitacyjnych oraz specjalnej „sali doświadczania świata” dla dzieci z niepełnosprawnością. Organizatorzy liczą na otwarcie serc wielu tarnowian nie obojętnych na los najbardziej pokrzywdzonych.
Korzystając z długiego weekendu - warto w piątkowe popołudnie odwiedzić okolice ulicy Kopernika i zawitać do Amfiteatru, zapraszamy !
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, April 22, 2024 09:10:02
IP     : 44.197.231.211
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html