To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Tym razem podczas "Święta Owoców i Produktów Pszczelich" w Pleśnej    -   15/7/2009
IV Maraton Tańca Towarzyskiego
Już w najbliższą niedzielę 19 lipca, wraz firmą PKFB Sp. z o.o. zapraszamy na dużą porcję dobrej zabawy i letniej rozrywki do Pleśnej. W tamtejszym Centrum Kultury i Amfiteatrze Letnim odbywać się będzie "Święto Owoców i Produktów Pszczelich Gminy Pleśna", a w jego ramach - począwszy od godziny 15:00 aż do godzin nocnych - zaplanowano czwartą już edycję Maratonu Tańca Towarzyskiego. Uczestnikom przygrywać będą dwie orkiestry. Do wytańczenia są cenne nagrody (m.in. kamery cyfrowe SONY) i puchary. Nagrody przewidziano także dla publiczności, a to tylko jedna z szeregu atrakcji ... Zapraszamy do PLEŚNEJ !!!

Ogloszenie

W jury Maratonu zasiądą osoby zaproszone przez organizatorów, które będą oceniać tańczące pary, jak również zliczać głosy oddane na poszczególne pary przez współorganizatorów IV MTT i media, a pary oceniane będą według trzech kryteriów: technika taneczna - pierwsze miejsce, oryginalny ubiór związany ze "Świętem Owoców i Kwiatów" - drugie miejsce i najmilsza para maratonu - trzecie miejsce. Wszyscy jednak uczestnicy otrzymają cenne dyplomy i nagrody.
Zaplanowano wiele atrakcji dla dorosłych i dzieci, przyglądających się zmaganiom tańczących par.

Patronat Honorowy nad imprezą objęli : mieszkający na terenie Gminy - Poseł na Sejm RP, Minister Skarbu Aleksander Grad oraz Wójt Gminy Pleśna Zbigniew Zimowski. Nagrody dla uczestników ufundował również Prezydent Tarnowa Ryszard Ścigała. - Trzy poprzednie edycje Maratonu odbyły się w Tarnowie i przymiotnika "tarnowski" impreza nie chce się pozbywać, podobnie jak tarnowskich korzeni - mówi Ewa Schetz, jedna z organizatorów. I dodaje, że "wyjazdowa" edycja imprezy ma na celu promocję Maratonu i popularyzację tańca towarzyskiego w regionie tarnowskim.

Portal inTARnet.pl, obok RDN- Małopolska, tradycyjnie już pomaga w organizacji Maratonu, którego pomysł zrodził się 3 lata temu w głowach (i sercach) właścicieli firmy PKFB Sp.z o.o z Tarnowa. To również ta firma jest głównym organizatorem tegorocznej imprezy.
Patronat medialny nad imprezą objęli także TVP Kraków i Dziennik Polski.

Zapraszamy na świetną zabawę (nie tylko taneczną) do PLEŚNEJ w najbliższą niedzielę.
Wstęp wolny !
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, March 23, 2023 12:06:22
IP     : 3.236.209.138
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html