To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wakacyjne propozycje Oddziału dla Dzieci i Młodzież MBP    -   15/7/2009
Biblioteczne wakacje
Na czas wakacji, Oddział dla Dzieci i Młodzieży MBP, przygotował ciekawą ofertę, skierowaną głównie do tych, którzy nie wyjeżdżają z miasta. Zainteresowanym czas upłynie pod znakiem literackich spotkań, bliższym obcowaniem z książką, czytaniem i dobrą zabawą. Program uwzględnia zainteresowania i potrzeby czytelnicze dzieci i młodzieży - proponuje spotkania z rówieśnikami i rozmowy o ulubionych książkach, bohaterach literackich, o swoich gustach czytelniczych, dając również możliwość sprawdzenia swego „oczytania” w różnych zabawach i konkursach.

Ogloszenie

Wygraj z Harrym Potterem - w Wakacyjnej Szkole Magii i Czarodziejstwa, pełnej magicznych zabaw, literackich pojedynków toczonych pomiędzy postaciami świata baśni, fantazji i przygody, czarodziejskich zagadek i konkursów oraz atrakcyjnych magicznych upominków. W programie tym , oprócz Harrego Pottera i jego magicznego świata uczestnicy spotkają również inne, mniej lub bardziej znane postaci literatury dziecięcej i młodzieżowej, z którymi będą rywalizować w wesołych zabawach, konkursach, zagadkach, np. „Magiczne sztuczki Czarnoksiężnika z Krainy Oz”, ”Chód Nietoperza” i „Strategia Nietoperza” , zabawy z cyklu książek o „Wampirku”, zabawne „lekcje czarowania Baby Jagi” , itp.
Oferta adresowana jest do dzieci i młodzieży do lat 13, w poniedziałki i czwartki w godz. 11:00-12:00 w okresie od 2 lipca do 27 sierpnia.

Biblioteczno-Literackie Małe co nieco Miki Mola
Biblioteka zaprasza małych i dużych „pożeraczy” książek a także tych, którzy jeszcze nie rozsmakowali się w czytaniu. W programie: słowne lub plastyczne prezentowanie ulubionych książek, autorów i postaci literackich, sporządzanie i degustacja przysmaków podjadanych przez bohaterów książek młodzieżowych, narodziny Klubu Moli Książkowych i inne zajęcia literackie.
Zajęcia odbywają się w każdą środę w godz. 11:00 – 12:00

Galeria „W ramce” - wystawa pt. „Lubię książki”
Wystawa pokonkursowa prac plastycznych dzieci na plakat Kanonu Książek Dla Dzieci i Młodzieży. Był to ogólnopolski konkurs organizowany przez Program Czytelnictwa w 2004 roku – zwycięskie prace wydane są w formie kalendarza.

Wkrótce zaprezentujemy wybór książek dla dzieci i młodzieży polecanych na wakacje przez MBP
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, April 13, 2024 18:35:32
IP     : 44.212.99.208
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html