To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Tarnowska firma opiekunem największegj imprezy kolarskiej w Europie Środkowo-Wschodniej    -   15/7/2009
CenterMed w Tour de Pologne
CenterMed został oficjalnym i wyłącznym opiekunem medycznym Tour de Pologne – największej w Polsce i jednej z najważniejszych w Europie imprez kolarskich. – To dla nas wielkie wyzwanie i jednocześnie bardzo prestiżowe przedsięwzięcie – mówi Andrzej Witek, prezes CenterMedu. Firma od początku swego istnienia akcentuje wagę profilaktyki, propaguje zdrowy styl życia. Z drugiej strony CenterMed opiekuje się medycznie rozlicznymi imprezami sportowymi w Tarnowie i regionie. Szczególnie masowymi zawodami kolarskimi: Pucharem Tarnowa MTB, Małopolskim Wyścigiem Górskim, Wyścigiem Karpackich Kurierów…

Ogloszenie
>

Zostało to dostrzeżone i zauważone przez PZK oraz Lang Team, organizatora Tour de Pologne. – Czesław Lang obserwował naszą pracę przy wyścigach w Małopolsce, spodobał mu się poziom profesjonalizmu, w konsekwencji zaproponował spotkanie i złożył nam ofertę opieki medycznej nad Tour de Pologne – opowiada prezes Witek. – Doszliśmy do wniosku, że to dobra propozycja, szansa na promocję nie tylko naszą, ale i Tarnowa.

Tegoroczny Tour de Pologne rozpoczyna się 2 sierpnia prologiem w Warszawie. Trasa biegnie przez Serock, Białystok, Bielsk Podlaski, Lublin, Nałęczów, Rzeszów, Strzyżów, Krynicę, Krościenko, Zakopane i Rabkę. 8 sierpnia - meta w Krakowie.
W 66 Tour de Pologne UCI Pro Tour wystartuje 20 bardzo mocnych zawodowych ekip, w tym reprezentacja Polski. Wyścig znalazł swoje miejsce w nowej formule kalendarza Międzynarodowej Unii Kolarskiej. To Kalendarz Światowy, w którym umieszczone są najważniejsze wyścigi kolarskie, w tym takie jak Tour de France i Giro d` Italia. (pP)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, January 19, 2022 19:50:11
IP     : 54.161.2.204
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html