To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Świadectwo wysokiej jakości usług w Szpitalu Wojewódzkim im. św. Łukasza    -   17/7/2009
Audyt w „Łukaszu”
Jakość świadczonych usług w Szpitalu Wojewódzkim im. św. Łukasza jest na bardzo wysokim poziomie upoważniającym do przedłużania prawa posługiwania się certyfikatem jakości ISO 9001 – wynika z audytu kontrolnego. –To dowód na to, że wysiłek włożony w poprawę standardów pracy nie poszedł na marne – komentuje Anna Czech, dyrektor szpitala

Ogloszenie

Starania o uzyskanie certyfikatu ISO 9001 będącego świadectwem respektowania najwyższych standardów w świadczeniu usług, szpital rozpoczął przed kilkoma laty. Chociaż początkowo nie wszyscy byli do tego przekonani, to jednak dyrektor szpitala Anna Czech pomysł przeforsowała. Po zakończeniu audytu sprawdzającego zgodność obowiązujących w szpitalu zasad z wymogami rygorystycznej normy, nie kryje zadowolenia z podjęcia tej inicjatywy. –Warto było, bo jakość pracy wyraźnie się poprawiła – komentuje.
Szczegółowo określone procedury postępowania przy leczeniu pacjentów pozwalają uniknąć błędów. Wykonując je punkt po punkcie minimalizuje się ryzyko błędu, co przy pracy wykonywanej w sposób improwizowany niejednokrotnie się zdarza. W ciągu trzech lat obowiązywania normy IS 9001 kierownicy szpitalnych oddziałów każdego roku przyjmowali do realizacji określone cele takie jak np. zmniejszenie bólu hospitalizowanych pacjentów czy skrócenie czasu oczekiwania na zabiegi i wprowadzali je w życie m.in. usprawniając zasady obowiązujące dotychczas. W efekcie czas spędzany w pracy wykorzystany jest coraz efektywniej.

Audytorzy reprezentujący instytucję przyznającą certyfikat jakości uznali, że obowiązujące w szpitalu standardy zasługują na przedłużenie certyfikatu ISO 9001. Ich wniosek w tej sprawie trafi teraz do duńskiej instytucji certyfikującej, która w ślad za tym powinna wydać decyzję dającą szpitalowi prawo posługiwania się normą jakości na kolejne lata.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, June 28, 2022 09:18:34
IP     : 3.238.125.76
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html