To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Podczas "Święta Owoców..." rywalizowali uczestnicy IV Maratonu Tańca Towarzyskiego (film)   -   20/7/2009
Królowie pląsów w Pleśnej
Podczas niedzielnego "Święta Owoców i Produktów Pszczelich" w Pleśnej tłumy mieszkańców gminy i przyjezdnych mogły obserwować m.in. dziesięciogodzinne zmagania par rywalizujących w IV Maratonie Tańca Towarzyskiego. W tym roku impreza wymyślona i organizowana przez PKFB Sp. z o.o., m.in. we współpracy z naszym portalem, po raz pierwszy wyszła poza Tarnów. Do końca zmagań na parkiecie Centrum Promocji i Kultury w Pleśnej dotrwało osiem par. Tylko jedna para uczestników zmuszona została - w konsekwencji groźnie wyglądającego upadku tancerki - do wcześniejszego zakończenia rywalizacji. Zwycięzcami tej edycji Maratonu zostali 21-letnia Sylwia Kozak i kilka lat starszy Mateusz Kocąb, absolwent PWSZ. Oboje (na zdjęciu) brali udział w maratonie już po raz czwarty. Sylwia otrzymała również nagrodę publiczności - jako najmilsza tancerka, wśród Panów najwięcej sympatii zyskał z kolei Tomasz Gądek.

Ogloszenie

Drugą nagrodę - za ubiór w konwencji "Święta Owoców i Produktów Pszczelich" otrzymała para Żaneta Karaś, uczennica XIV LO i Michał Kocąb, student PWSZ. Za najmilszą parę jury, na którego czele ponownie stanęła Teresa Gajda, instruktor tańca towarzyskiego w klubie "Gwiazda", uznało Annę Wach (studentka PWSZ) i Kamila Siwca (student rachunkowości). Tuż za podium uplasowali się młodzi studenci - Joanna Bysiek i Arkadiusz Strzelczyk.
Fundatorami nagród w Konkursie - dla uczestników Maratonu i publiczności byli: Wójt Gminy Pleśna (m.in. dwie kamery cyfrowe dla zwycięzców oraz odtwarzacze MP4 dla wicemistrzów), Prezydent Miasta Tarnowa (ramki multimedialne, kaski na rower) oraz PKFB i Buderus Polska, Restauracja PASAŻ, Fitness Klub FORMA, Gabinet Naświetlań Lidia Ptak oraz portal inTARnet.pl .

O wielkim pechu mogą mówić Dominika Koza i Zbigniew Zięba, zwycięzcy ubiegłorocznej edycji Maratonu. Groźny upadek Dominiki w trzeciej godzinie tegorocznych zmagań najpierw pozbawił oboje szans na rywalizację w plebiscycie publiczności (jego losy rozstrzygały się w chwilę po wypadku), a po dwóch godzinach, gdy jego konsekwencje wciąż dawały się we znaki sympatycznej tancerce, wyeliminował ich ostatecznie z dalszej rywalizacji. Pozostałe pary - nie bez wysiłku - dotrwały do końca rywalizacji, zakończonej w godzinach nocnych.
Więcej informacji już wkrótce.

Pierwsze fotogalerie z imprezy - w Fotorelacjach.

Zobacz także filmy z rywalizacji na parkiecie:

Pobierz wtyczkę Flash Player


Pobierz wtyczkę Flash Player


Pobierz wtyczkę Flash Player


Pobierz wtyczkę Flash Player


Pobierz wtyczkę Flash Player

Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, March 23, 2023 10:18:46
IP     : 3.236.209.138
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html