To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Przygotowania do I Ogólnopolskiego Forum Młodych Samorządowców    -   24/7/2009
Wakacyjne zajęcia Młodzieżowej Rady Miejskiej
Tegoroczne wakacje są dla radnych Młodzieżowej Rady Miejskiej wyjątkowo aktywne, przyznanie grantu w wysokości 28 tysięcy euro na organizacje I Ogólnopolskiego Forum Młodych Samorządowców jest dla młodych działaczy niecodziennym wyróżnieniem, ale również wielkim obowiązkiem.

Ogloszenie
>

Forum jest imprezą, która musi być w perfekcyjny sposób przygotowana i przeprowadzona, aby osiągnąć ten cel realizatorzy ściśle współpracują z Urzędem Miasta Tarnowa, Zakładami Azotowymi w Tarnowie – Mościcach, Starostwem Powiatowym oraz Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego.
Projekt przygotowany przez Młodzieżową Radę Miejską, to nie tylko czterodniowy zjazd przedstawicieli młodzieżowych samorządów lokalnych z całego kraju, który odbędzie się w dniach 21 – 24 września, ale również szereg innych działań. W ramach środków przyznanych na realizację przedsięwzięcia zostanie również wydany album obrazujący różne oblicza aktywności młodych ludzi w naszym mieście oraz dobre praktyki partnerów MRM, spore środki zostały również przeznaczone na promocję przedsięwzięcia na arenie ogólnopolskiej.
-Naszą intencją jest promowanie Tarnowa jako miasta otwartego na młodzież – miasta w którym młodzi ludzie pełni pasji mogą realizować swoje pomysły, po prawie ukończonej kadencji, bazując na dotychczasowych doświadczeniach, możemy z całą odpowiedzialnością wysunąć taką tezę. Chcemy, aby dzięki I Ogólnopolskiemu Forum Młodych Samorządowców, Tarnów stał się nie tylko stolicą młodzieżowej samorządności w Polsce, ale również w znaczący sposób wpłynął na jej rozwój – komentuje Dawid Solak, Rzecznik Prasowy MRM.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, June 19, 2024 04:49:30
IP     : 100.28.2.72
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html