Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Kolejne sukcesy PWSZ w Tarnowie w pozyskiwaniu funduszy unijnych    -   27/7/2009
Na PWSZ podnoszą kwalifikacje
6 lipca br. Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosiło wyniki konkursów realizowanych w ramach Działania 4.1: Wzmocnienie i rozwój potencjału dydaktycznego uczelni oraz zwiększenie liczby absolwentów kierunków o kluczowym znaczeniu dla gospodarki opartej na wiedzy, Poddziałanie 4.1.1: Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni. Konkursy miały na celu podniesienie jakości kształcenia i zbliżenie uczelni do rynku pracy. Ogólna kwota dofinansowania to 811 mln złotych. Liczba złożonych wniosków to 238, z czego pozytywnie Ministerstwo zaopiniowało 83 wnioski. Wszystkie pozytywnie ocenione wnioski uzyskają dofinansowanie. Tym samym, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie może uzyskać dofinansowanie w wysokości ponad 1 300 000 zł na realizację projektu pod nazwą „PR Kadr – Program Rozwoju Kadr”.

Ogloszenie

Dzięki środkom pozyskanym w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki tarnowska PWSZ opracuje plan rozwoju kadry dydaktycznej na najbliższych 6 lat, podniesie kwalifikacje kadry dydaktycznej uczelni, uruchomi nową specjalność kształcenia na kierunku wychowanie fizyczne (specjalność: edukacja zdrowotna), zaoferuje kursy dla osób z zewnątrz pn. „Kompetentny pracownik”. Kursy ukierunkowane będą na wsparcie osób pracujących, zainteresowanych podnoszeniem kwalifikacji. Realizacja projektu zostanie rozpoczęta już 3 sierpnia br.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 2)Dodaj komentarz
(27-07-2009) Luis Garcia :
811 mln pln?:)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(30-07-2009) Realista Realny :
to może teraz zamiast najgorszych wykładowców z karkowa przyjadą Ci lepsi z najgorszych, każdy wie, że szanujący się krakowski profesor marzy o posadzie w KSW albo WSE.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl