To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Zła wiadomość dla pacjentów Szpitala Wojewódzkiego    -   28/7/2009
Dłuższe oczekiwanie na zabiegi
Zawiadomienia do pacjentów o wydłużeniu się okresu oczekiwania na zabieg lub operację wysyła Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza. –Chodzi o to, by odpowiednio wcześnie uprzedzić pacjentów – mówi Anna Czech, dyrektor szpitala. Czas oczekiwania na zaplanowane już wcześniej zabiegi i operacje w ciągu roku wydłużył się przeciętnie o 3-4 miesiące. To efekt rosnącej liczby świadczeń medycznych udzielanych w szpitalu, a zwłaszcza tak zwanych ostrych przypadków wymagających natychmiastowej interwencji. Jest ich tak dużo, że wypełniają kontrakt podpisany z Narodowym Funduszem Zdrowia i planowane zabiegi trzeba przesuwać na coraz bardziej odległe terminy.

Ogloszenie

–Problem jest związany z tym, że do nas trafia większość ostrych przypadków, bo w całym regionie tylko my posiadamy szpitalny oddział ratunkowy – tłumaczy Anna Czech. Pacjenci o nowych terminach informowani są indywidualnie. Szpital wysyła do nich korespondencję z wiadomością o zmianie terminu i jego powodach. Pozwala to uniknąć sytuacji, w której pacjent dowiaduje się o tym zgłaszając się na zabieg do szpitala.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, June 28, 2022 10:01:46
IP     : 3.238.125.76
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html