Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Tarnów bez eurodeputowanego ...   -   15/6/2004
Najbliżej zdobycia mandatu poselskiego w Strasburgu był - spośród kilkunastu startujących w wyborach kandydatów z regionu - Zbigniew Martyka (LPR), który zdobył zaufanie blisko 10 tysięcy wyborców w całym okręgu małopolsko-świętokrzyskim. Nasz duży okręg będzie miał (podobnie jak Śląsk) największą liczbę reprezentantów w PE - ośmiu.

Ogloszenie

Będą nimi, startujący w naszym regionie: Bogdan Klich i Bogusław Sonik ze zwycięskiej Platformy Obywatelskiej, Bogdan Pęk z LPR, Adam Bielan z PiSu, Lepold Rutowicz z Samoobrony, Andrzej Szejna z SLD-UP, Janusz Onyszkiewicz z UW i Czesław Siekierski z PSL.
Na uwagę zasługuje zwłaszcza wynik Szejny, który pokonał wyprzedzającego go na liście rządzącej koalicji osobę. Pozostali wybrańcy byli liderami list swoich ugrupowań.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 13)Dodaj komentarz
(15-06-2004) Jakub Kwaśny :
No tak, można było się spodziewać ... przecież Pana Martyki było wszędzie dużo... niezaprzeczalnie to wielki sukces , którego Panu gartuluje Panie Martyka. Jednakze mam WIELKIE ale do sposobu w jaki prowadzona była Pana Kampania ... Plakaty na znakach drogowych . W jednym miejscu jak zauwazyłem to nie od tyłu a od przodu znak był zalepiony. Pooblepiane drzewa. Nawet na kostce brukowej w Niedomicach, która przeznaczona do ułożenia służyła jako tablica na której znalazł się Pana plakat. Czasami nawet na nekrologach a przecież Pan jeszcze ŻYJE!! Na prywatnych budynkach bo i tu sie zdazało, że sćiany były wyoblepiane. Ciekawy jestem jak długo będą one wisiały i kto je będzie sprzatał. Co do wspomnianego Pana Szejny z SLD to też niezły numer Podgórskiemu (senatorowi) zabrakło 69 głosów ... to już jest złośliwość. Choć merytorycznie obaj Panowie w temacie, jeden obserwator w Radzie Europy obyty w tematyce Europejskiej, drugi wiceminister d/s integraci europejskiej. Wygrał młodszy... Z jednej strony Ciesze się, że Pan Pęk zniknie nam tu ze sceny politycznej, nie mogłem już znieśc jego bezczelnego zachowania w stosunku do politków ("proeuropejskich") podczas programów tv. Ale widocznie dzisiaj trzeba być albo super wybitnym ... albo jak Pan Buzek i Pęk super beznadziejnym :( Szkoda. Z tego miejsca również chciałbym pogratulować UPR'owi 1 (słownie jednego) posła. Teraz chyba nie jestescie za rozwiazaniem sejmu. W nastepnym juz nie bedziecie go mieć :P Pozdrawiam

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-06-2004) c :
Jeżeli komuniści będą tracić poparcie w takim tępie jak dotychczas to SLDUPSDPL również nie wejdzie do przyszłego sejmu . Pozdrowienia dla Millerjugent .

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-06-2004) realista :
Od Buzka to sie Pan panie Kwasny wez i odstosunkuj. Szczekac latwo, trudniej cos zrobic (tzn w waszym wypadku latwo to sie tylko dlugi robi). Juz nawet wasz "ten który kończy" zaczyna sie przymilac w mediach, pewnie czuje co sie swieci.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-06-2004) wyborca :
A jak obstawiałem na Martykę to szczekano na mnie tu jak za wijskim listonoszem. Teraz dodaję że jeżeli Bazuła dalej będzie w komitywie z prezydentem to kariery też nie zrobi..

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-06-2004) Słodka :
Kwaśny bardziej pasowałoby ci nazwisko Goryczka - z pewnością do osobowości by lepiej przylegało.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-06-2004) Jakub Kwaskowaty :
Ludzie nie maja racji i Buzek jest be. Ludzie nie maja racji i Miller jest de besciak. Zamiast wolnego wyboru przydalyby sie rzadzy jedynej slusznej partii, bo ludzie nie umieja glosowac.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-06-2004) bukaJ ynśawK :
GRATULACJE DLA P. MARTYKI BĘDZIE LEPIEJ

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-06-2004) Oko wezyra :
W PE powinni zasiadac ludzie odpowiedzialni dla ktorych dobro wspolnoty europejskiej nie jest obce. A i tak wiekszosc z was tego nie rozumie. Jak mozna bylo glosowac na LPR itp? Ale nic dziwnego, Tarnow to w koncu prowincja i tu wszystko dochodzi z opoznieniem. Moze za 10 lat to zrozumiecie, a jak nie to zrobia to wasze dzieci.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-06-2004) Zaściankowiec :
ha ha ha ha ale brednie to oko wezyra hahaha

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-06-2004) oko :
Z wami sie nawet dyskutowac nie da. Zasciankowiec gardze toba :)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-06-2004) FR :
Krytycy moze lepiej zamiast przekrecac kogos danych podalibyscie swoje :P jesli macie tak duzo do powiedzienia :P

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-06-2004) omega1 :
Cała para w gwizdek. Szkoda butów na chodzenie na wybory. Większość społeczeństwa miała rację. To się nazywa zbiorowa mądrość narodu. To więcej niż demokracja i mądrzej niż owa. A w dodatku wygrali katofaszyści.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-06-2004) oko :
I o to chodzi. W dzisiejszym swiecie nie ma juz miejsca na samolubstwo (czyt faszyzm nacjonalizm nazizm)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl