Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Widowisko muzyczne „Magiczny Q-ferek” w Mościckim Centrum Kultury    -   31/8/2009
Gdy noc zamienia się z dniem...
Koncert dla dzieci – a raczej widowisko muzyczne - „Magiczny Q-ferek”, który odbędzie się 27 września w Mościckim Centrum Kultury jest wydarzeniem promującym na polskiej scenie muzycznej album z piosenkami dla dzieci „Gdy noc zamienia się z dniem” współtworzonym przez wybitną polską kompozytorkę Katarzynę Gärtner oraz twórców pochodzących z Tarnowa (Grzegorz Nawrocki - producent, wykonawca, Paweł Krużel – kompozytor, aranżer). Płyta miała swoją premierę w czerwcu 2009 roku i oparta jest o wydaną przez trzema laty bajkę dla dzieci pt. „Jej Wysokość Nutka” (która z kolei była pokłosiem organizowanego wcześniej w Tarnowie festiwalu „Bajśnia”).

Ogloszenie
>

Magiczny Q-ferek” to widowisko muzyczne, na program którego składają się utwory z najnowszego dorobku Gärtner oraz największe przeboje komponowane na potrzeby wielu spektakli muzycznych prezentowanych w Polsce i za granicą ("Na szkle malowane" wystawiane w m. in. Bratysławie nieprzerwanie od 1976, "A to Osiecka"). W programie usłyszymy także kompozycje tarnowianina Pawła Krużla. Koncert składa się z utworów w stylu rock, rockandroll i hip-hop. Partie wokalne wykonywane są przez zespół HOOK złożony z wybitnych młodych wokalistów, laureatów ogólnopolskich festiwali i programów TV (takich jak „Idol” Polsatu czy „Szansa na Sukces” TVP2).
W koncercie z cyklu "Magiczny Q-ferek" wystąpią tarnowskie, dziecięce zespoły taneczne. Ich udział pozwoli uzyskać lepszą atmosferę pomiędzy wykonawcami a publicznością, wprowadza silniejszy element integracji ze strony publiczności i w wielu wypadkach daje lokalnym wykonawcom możliwość zaangażowania się w projekt, z udziałem znanych i cenionych artystów z różnych części Polski wzbogacając ich dorobek artystyczny.
Bilety w cenie 15 zł do nabycia w kasie MCK, tel. 014 633 46 21 - www.mck.tarnow.pl.

Mościckie Centrum Kultury, ul. Traugtta 1, 27 września godz. 14:00
UWAGA ! Dla inTARnautów mamy dwa podwójne ZAPROSZENIA NA SPEKTAKL (dla małego widza i jego dorosłego opiekuna) Zaproszenia można otrzymać po nadesłaniu do nas - drogą elektroniczną na adres redakcja@intarnet.pl - listu zawierającego w tytule hasło: TMW a wewnątrz imię, nazwisko i nr tel. kontaktowego.. Zaproszenia trafią do rąk dwóch osób, które losowane będą w sobotę 26 września po godz. 18:00 z grona osób, jakie nadeślą nam do tego czasu swoje zgłoszenia. Zwycięzców o wygranej i sposobie jej odebrania niezwłocznie poinformujemy zwrotnie, drogą elektroniczną lub telefonicznie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947