To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
  
   T.Koniarz - zasłużonym działaczem kultury   -   29/10/2003
Takim wyróżnieniem został uhonorowany przez Ministerstwo Kultury tarnowianin Tadeusz Koniarz - znany artysta fotografik, propagator idei kina nieprofesjonalnego, założyciel Amatorskiego Klubu Filmowego "Szwenk" przy Pałacu Młodzieży w Tarnowie.

Ogloszenie
>

Nagrodę, do której rekomendowała go Federacja Niezależnych Twórców Filmowych w Warszawie, odebrał podczas niedawnego festiwalu filmowego w Bieruniu k. Oświęcimia. Gratulujemy!

W tym roku mija Tadeuszowi 20 lat pracy zawodowej znaczonej wieloma sukcesami. Jest cenionym artystą fotografikiem, fotoreporterem, twórcą tarnowskiego kina niezależnego. Za autorski film "Na medal" zdobył trzecie miejsce podczas Internationale Duisburger Filmtagen w Duisburgu i wyróżnienie na Festiwalu "Okno na Wschód" w Berlinie oraz Grand Prix na II Warszawskim Festiwalu Kina Niezależnego. Inny jego film "Kampania" był także wielokrotnie nagradzany w kraju i za granicą. W 2002 roku Tadeusz uhonorowany został Srebrną Odznaką FNTF za propagowanie polskiego kina amatorskiego.
Od 1987 roku należy do Federacji Niezależnych Twórców Filmowych i aktywnie uczestniczy w jej działalności. Ma na swoim koncie niemałe sukcesy również w pracy z młodzieżą; filmy wychowanków T. Koniarza są wysoko oceniane i nagradzane. W 1996 roku Amatorski Klub Filmowy "Szwenk" - Pracownia Filmowa Pałacu Młodzieży w Tarnowie (prowadzony od 17 lat przez Koniarza) otrzymał Złoty Medal UNICA - Światowej Unii Filmu Nieprofesjonalnego, działającej pod auspicjami UNESCO.

Ostatnia nagroda ministerstwa ma dla Tadeusza szczególnie ważne, osobiste znaczenie.
-Mam niekłamaną satysfakcję, że moja praca i twórczość zostały dostrzeżone i docenione w skali ogólnopolskiej... (mab)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, April 24, 2024 17:55:28
IP     : 3.238.117.130
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html