Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Koncert jazzowy w Tarnowskim Centrum Kultury    -   03/9/2009
JAZZPOSPOLITA !
Wraz z końcem gorących wakacji Tarnowskie Centrum Kultury powraca z odświeżoną ofertą, w której znajdą się również sprawdzone cykliczne imprezy, jak chociażby koncerty jazzowe. Już 11 września, po dwóch miesiącach ciszy, pierwsze dźwięki w Piwnicach TCK usłyszymy dzięki formacji Jazzpospolita, którą tworzy czterech młodych, pełnych pomysłów i fascynacji muzycznych ludzi, a jeden z nich, gitarzysta Michał Przerwa-Tetmajer pochodzi z Tarnowa. Koncert grupy będzie swoistym prologiem do nowego sezonu kulturalnego w TCK.

Ogloszenie
>

JAZZPOSPOLITA składa się z muzyków kształcących się pod okiem sławnego polskiego jazzu na warszawskim Wydziale Jazzu przy ul. Bednarskiej. Ich muzykę trudno jest przyporządkować do jednego, konkretnego stylu, co jest zresztą w pełni zamierzonym założeniem. Kompozycje zespół czerpie z jazzu, choć jednocześnie wciąż daleko mu do jazzowego mainstreamu. Najtrafniejsze określenie twórczości Jazzpospolitej, to „nu-jazz”. Cały ten galimatias inspiracji tworzy niezwykle energetyczną i intensywną mieszankę, która sprawia, że trudno być wobec tej muzyki obojętnym. Najnowsza EP-ka grupy zyskała aprobatę tak uznanych muzyków jak Envee, Jurek Zagórski (Natu), Mariusz Mocarski (Kayah), czy Krzysztof Barcik. W 2009 roku zespół został nagrodzony wyróżnieniem na Europejskich Integracjach Muzycznych (Przewodniczący Jury - Włodek Pawlik). Koncerty Jazzpospolitej są formą muzycznego show, logicznie skonstruowanej opowieści oprowadzającej słuchaczy po krainach muzycznych poszukiwań członków zespołu.
Skład: Michał Przerwa-Tetmajer – guitar, Michał Zaleski - keyboards, synthetizers, Stefan Nowakowski - acoustic bass, Wojtek Oleksiak – drum.
Bilety w cenie 10 zł do nabycia w Tarnowskim Centrum Kultury, informacje: www.tck.pl oraz pod nr 014 6 888 888.

Piwnice TCK, Rynek 5, 11 września godz. 19:30

UWAGA:
Dla pary inTARnautów mamy jedno, podwójne zaproszenie na koncert ! Możesz je otrzymać po nadesłaniu do nas - drogą elektroniczną na adres redakcja@intarnet.pl - listu zawierającego w tytule wiadomości hasło JAZZPOSPOLITA. Zaproszenie trafi do rąk osoby wylosowanej w piątek 11 IX po godzinie 14:00. Do tego czasu czekamy na Wasze zgłoszenia. Zwycięzcę o wygranej i sposobie jej odebrania niezwłocznie poinformujemy zwrotnie, drogą elektroniczną lub telefonicznie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 3)Dodaj komentarz
(07-09-2009) B :
Jazzu! A kto taki plakat wymyślił? Co to ma być, krata więzienna czy co, ludzie więcej optymizmu, więcej koloru i radości!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-09-2009) do B :
Troche glupi ten komentarz :)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-09-2009) do B :
albo raczej dziwny :)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947