To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Marcin Łabno w TVP   -   18/6/2004
Już w najbliższą niedzielę gościem programu TVP "Talent za talent" będzie młodziutki tarnowski piosenkarz i aktor, znany przede wszystkim z dubbingowanej przez niego roli Rona Wesleya w kolejnych częściach filmowej opowieści o Harry Potterze - Marcin Łabno. Z Marcinem i jego tatą rozmawialiśmy w czwartek wieczorem w uroczej, nowoodremontowanej kawiarni teatralnej "Talia", którą prowadzi jego rodzina.

Ogloszenie

Marcin - od września już licealista (dokumenty złożył w II i V Liceum, zamierza uczyć się w klasie humanistycznej lub dziennikarskiej z europeistyką)- mimo młodego wieku, ma już za sobą sobą kilka ról filmowych ("Karolcia", "Show") a także występ w musicalu Janusza Józefowicza "Piotruś Pan". W Teatrze im.Solskiego od kilku miesięcy gra Pinokia w sztuce, która jest jedną z propozycji repertuarowych tarnowskiej sceny.
Jedną z namiętności utalentowanego Tarnowianina jest również śpiew. Jego potencjał wokalny budził już wielokrotnie uznanie. Przez kilka lat talent ten wzmacniała współpraca ze słynną Elą Zapendowską, jurorką "Idola". Wokalizy uczy się głównie prywatnie, chce też jednak odebrać "oficjalne" wykształcenie muzyczne. Już myśli o aktorstwie lub studiach na Akademii Muzycznej w Katowicach.

Z Marcinem będziecie mieli w najbliższym czasie wielokrotnie okazję spotkać się na naszych stronach, ponieważ portal inTARnet.pl objął patronat medialny nad tym utalentowanym Tarnowianinem.

A już w niedzielę będzie można zobaczyć i usłyszeć Marcina w telewizji. Emisja programu w TVP1, w niedzielę o godzinie 9:10. Zapraszamy ! Zapraszamy!
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, April 1, 2023 23:00:28
IP     : 34.232.63.94
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html