Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Startuje Autorska Pracownia Plastyczna w Tarnowskim Centrum Kultury    -   08/9/2009
Zapisy w TCK
Tarnowskie Centrum Kultury, jak co roku we wrześniu, zaprasza wszystkich chętnych chcących rozwijać swój talent i pasje do Autorskiej Pracowni Plastycznej na zajęcia w roku szkolnym 2009-2010. Zebranie informacyjne oraz zapisy odbędą się 16 września (środa) o godz. 17:00 w pracowni plastycznej w Tarnowskim Centrum Kultury - Rynek 5. Pierwsze zajęcia plastyczne odbędą się już następnego dnia, tzn. 17 września o godzinie 16:00. Pracownię prowadzą profesjonalni nauczyciele: mgr Elżbieta Pazera i mgr sztuki Witold Pazera, członkowie Związku Artystów Plastyków, znani w Tarnowie plastycy łączący pracę pedagogiczną z samorealizacją twórczą.

Ogloszenie
>

Pracownia prowadzi systematyczne zajęcia dla dzieci i młodzieży w różnych grupach wiekowych, podczas których osoby przygotowujące się na studia artystyczne i do szkół plastycznych mogą zapoznać się ze szkołą rysunku i malarstwa studyjnego. Pedagodzy ustalają indywidualnie formę zajęć, co pozwala młodym adeptom plastyki w pełni korzystać z nauki i daje możliwość rozwoju warsztatu. Dodatkowo dla uczestników organizowane są różnorodne formy spędzania czasu w okresie ferii i wakacji.
Autorska Pracownia Plastyczna rozwija wyobraźnię plastyczną oraz myślenie kategoriami sztuki. Uczestnicy nabywają umiejętności obserwacji i interpretacji otaczającego świata. Zajęcia plastyczne pozwalają kształtować zdolności wyrażania własnych spostrzeżeń, emocji, pojęć i wizji twórczych. Podczas zajęć uczniowie zapoznają się z podstawami i tajnikami warsztatu plastycznego. Mogą się rozwijać w zakresie technik malarskich i rysunkowych, poznając zasady kompozycji, teorii koloru, perspektywy, waloru, światłocienia. Zajęcia w Autorskiej Pracowni Plastycznej rozwijają twórcze myślenie, umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów. Praca w grupie pozwala młodym osobom na poznanie innych pasjonatów rysunku i malarstwa.
Zajęcia prowadzone będą w: czwartki (16.00-18.00 i 18.00-20.00), piątki (16.00-18.00 i 18.00-20.00), soboty (10.00-12.00 i 12.00-14.00).

TCK zapewnia profesjonalną opiekę artystyczną, dobrze wyposażoną pracownię, materiały. Dodatkowych informacji udziela Tarnowskie Centrum Kultury, Rynek 5, tel. (014) 6 88 88 88.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947