To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Otwarto odnowione Centrum Zdrowia Tuchów    -   09/9/2009
Nowe poradnie, nowy sprzęt
W Centrum Zdrowia Tuchów dokonano uroczystego otwarcia zespołu odnowionych gabinetów, poradni i pracowni. Korytarze i pomieszczenia zostały gruntownie odświeżone, pojawiły się w nich nowe meble oraz nowoczesny sprzęt diagnostyczny i lekarski. To jakościowa zmiana w opiece medycznej dla mieszkańców Tuchowa i okolicznych gmin – ocenia Renata Gębarowska, zastępca dyrektora ds. administracyjnych Centrum Zdrowia Tuchów.

Ogloszenie

O randze i wadze zmian w Centrum Zdrowia Tuchów może świadczyć fakt, że z zaproszenia Zarządu CZT skorzystali m.in. przedstawiciele gmin z terenu Pogórza Ciężkowickiego oraz przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Tarnowie na czele ze starostą tarnowskim Mieczysławem Krasem i wicestarostą Mirosławem Banachem. Starosta Kras mówił: - Dzisiejszy dzień pokazuje, że nasza decyzja, decyzja powiatu o prywatyzacji tuchowskiego szpitala była dobrą decyzją. Gratuluję i życzę Centrum Zdrowia Tuchów dalszych sukcesów.
Z punktu widzenia pacjentów najistotniejsze jest, że mogą już korzystać z odnowionych pracowni, poradni i gabinetów w CZT. W odnowionej części są poradnie: okulistyczna, neurologiczna, zdrowia psychicznego i endoskopowa (wraz z pracownią). Jest gabinet pielęgniarki, ambulatorium opieki całodobowej, punkt przyjęć oddziału chorób wewnętrznych oraz punkt ewidencyjny Narodowego Funduszu Zdrowia. Odnowiona i wyposażona w nowoczesny sprzęt jest także pracownia rentgena.
Remonty prowadzone były od maja bieżącego roku. – Podjęte przez nas działania były niezbędne, by otoczenie, w jakim przyjmowani są pacjenci i sprzęt, na jakim są diagnozowani odpowiadały europejskim standardom – podsumowuje Renata Gębarowska, zastępca dyrektora ds. administracyjnych Centrum Zdrowia Tuchów. (apr)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, December 4, 2021 01:01:49
IP     : 3.81.89.248
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html