Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Pomnik Łokietka powalczy o certyfikat „Najlepszy produkt turystyczny”    -   10/9/2009
„Łokietek” idzie po certyfikat POT!
Otwarty na początku lipca już stał się atrakcją turystyczną miasta. Skwer z pomnikiem króla Władysława Łokietka na ul. Wałowej 7 został zgłoszony przez Tarnowskie Centrum Informacji do konkursu Polskiej Organizacji Turystycznej – Certyfikat „Najlepszy produkt turystyczny" w kategorii turystyka miejska i kulturowa. Konkurs podzielony jest na 2 etapy: regionalny (realizowany przez regionalne organizacje turystyczne w każdym województwie – w naszym przez MOT) i ogólnopolski (organizowany przez POT). Kilka dni temu podczas posiedzenia zarządu MOT wybrano tarnowski skwer jako jedno z trzech nominowanych do etapu ogólnopolskiego (poza Łokietkiem etap regionalny „przeszedł” Szlak Architektury Drewnianej oraz Jaskinia Wierzchowska). Wyniki kapituły etapu regionalnego poznamy w październiku 2009 r.

Ogloszenie
>

Równolegle trwa konkurs na „Złoty certyfikat POT” – dotyczy tych produktów turystycznych, które w latach ubiegłych otrzymały „zwykły” certyfikat. Z Małopolski do etapu centralnego „przeszedł” festiwal „Tatrzańskie Wici”.

Konkurs ma na celu wyłonienie w danym roku najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych dla turystów produktów turystycznych oraz ich popularyzację, a także wspieranie inicjatyw regionalnych i lokalnych, których efektem jest tworzenie produktów turystycznych. Produkty turystyczne wyróżnione Certyfikatem POT zostaną włączone w wybrane prowadzone przez POT działania promocyjne jak np.: włączenie informacji nt. produktów w ramach kampanii promocyjnych prowadzonych przez POT, reklama w wydawnictwach POT zgodnie z planami finansowymi i merytorycznymi POT na dany rok czy rekomendacja przez POT wśród przedsiębiorstw turystycznych prowadzących turystykę przyjazdową do Polski.
Ponadto wszystkie produkty turystyczne wyróżnione Certyfikatem POT oraz produkt wyróżniony „Złotym Certyfikatem” otrzymają zgodę na posługiwanie się logo Certyfikatu POT oraz logo „Polska” w swoich materiałach promocyjnych.

Foto: Samson Photo
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 7)Dodaj komentarz
(11-09-2009) rQt :
Dramat! Jesli pomnik Lokietka jest zdaniem wladz miasta jedyna i najwieksza atrakcja miasta to ja poprosze o przyspieszone wybory samorzadowe!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(11-09-2009) ??? :
śnie pomnik z nie nasza, polską flagą, sic !

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(11-09-2009) Juk :
Zostaliśmy podbici przez Monako

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(11-09-2009) A. :
Pod Łokietkiem się fajnie je drugie śniadanie xD

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(11-09-2009) Antygalicjanin :
Z kroplami "POT-u" pracujemy na świadomą zaściankowość..

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(14-09-2009) giermek :
Pomnik z flagą Monako, w ręce króla papier, a szalety dla turystów rozebrane :( Panowie wnioskuję o bezzwłoczne ustawienie toy-toya dla króla!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-09-2009) mieszkaniec :
pomnik jest super - dodaje urokowi miastu :) powinno byc więcej takich smaków jak: Ławeczka Poetów czy Brandstaetter.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947