Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Pożegnanie lata przy Hodowlanej    -   17/9/2009
Integracja i zabawa 26 września
Tegoroczne lato uroczyście zostanie pożegnane w sobotę, 26 września przy ul. Hodowlanej 6 w Tarnowie. Wielki festyn integracyjny organizuje tego dnia Warsztat Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II i firma KOR-POL. Zabawa odbędzie się na parkingu przy ul. Hodowlanej 6, obok Warsztatu. W programie: gry i zabawy z nagrodami, wypoczynek przy muzyce, kiełbaski z grilla i loteria fantowa, gdzie każdy wygrywa atrakcyjną nagrodę oraz licytacja prac niepełnosprawnych artystów.

Ogloszenie

-Początkowo festyn planowano na czerwiec, ale kapryśne lato nie chciało, by je powitać. Ulewa przeszkodziła w imprezie – zauważa Tomasz E. Wardzała, kierownik WTZ z ul. Hodowlanej. Organizatorzy mają nadzieję, że 26 września pogoda dopisze, zwłaszcza, że przygotowano wiele atrakcji. Będą konkursy, zabawy, zawody sportowe z nagrodami, a dla dorosłych – konsultacje kosmetyczne. Dla wszystkich będą słodkości i kiełbaski z grilla oraz loteria fantowa. Każdy los weźmie udział w dodatkowym losowaniu, gdzie do wygrania będzie sprzęt agd, walizki, akcesoria sportowe i zaproszenia do pizzerii.
Dodatkową atrakcją będą pogadanki o bezpiecznym poruszaniu się po drodze, zwłaszcza po zmroku, a w nagrodę dzieci otrzymają odblaski przekazane przez Wydział Marki Urzędu Miasta Tarnowa.
-Będzie można nie tylko się świetnie bawić, żegnając lato, ale także poznać działalność Warsztatu Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II – zapowiada Tomasz E. Wardzała, kierownik wtz z ul. Hodowlanej. W programie m.in. licytacja prac uczestników warsztatu. Całkowity dochód z festynu zostanie przeznaczony na specjalistyczną rehabilitację osób z niepełną sprawnością.
Portal inTARnet jest patronem medialnym imprezy.

Festyn rozpocznie się w sobotę, 26 września o godz. 11:00 przy ul. Hodowlanej 6. Impreza potrwa do 15:00. Wstęp jest wolny.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947