To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Polka w prezydium związku organizacji samarytańskich    -   17/9/2009
Wyróżnienie dla Barbary Żychowskiej
W dniach 11-13 września odbyło się w Hanau (Niemcy) 6 Forum SAINT-u. Jednocześnie obchodzony był jubileusz 15-lecia powstania Samaritan International e.V. – międzynarodowego związku organizacji samarytańskich, którego członkiem jest Samarytańska Federacja Organizacji Pozarządowych jako jedyna polska organizacja należąca do struktur tego ogólnoświatowego związku. Członkiem prezydium SAINT-tu została Barbara Żychowska, co stanowi zarazem wyróżnienie dotychczasowej pracy organizacji tworzących SFOP, czyli Samarytańskiego Towarzystwa im. Jana Pawła II w Zakliczynie, Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Tarnowie, Ochotniczej Straży Pożarnej w Zakliczynie, Stowarzyszenia na Rzecz Pomocy Dzieciom i Rodzinie „Samarytanin” z Jasienia, Stowarzyszenia Przyjaciół Domu Pomocy Społecznej w Stróżach.

Ogloszenie

Oprócz Polski w skład SAINT-u wchodzą organizacje z Niemiec, Austrii, Francji, Włoch, Dani, Węgier, Łotwy, Litwy, Ukrainy, Słowacji, Czech i Rosji. Niedawne forum tego związku odbyło się pod hasłem „Ratować i pomagać”, gdzie każdy uczestnik mógł znaleźć atrakcyjny dla siebie program. Zaproszeni eksperci prowadzili wykłady na temat ratownictwa, pomocy w czasie katastrof, wolontariacie, szkoleniach pierwszej pomocy i partnerstwie międzynarodowym. Całość uzupełniały szkolenia w zakresie ratownictwa.
Dla Samarytańskiej Federacji Organizacji Pozarządowych tegoroczne Forum zaliczyć można do bardzo udanych. SFOP stał się bowiem pełnoprawnym członkiem tego międzynarodowego związku samarytan i jednocześnie w 7 osobowym Prezydium SAINT-u będzie miał swojego reprezentanta. Prezes SFOP Ryszard Kuczyński zaproponował, by została nim Barbara Żychowska, na co dzień pracownik etatowy Federacji. To wielkie wyróżnienie dla Samarytańskiej Federacji i docenienie przez władze SAINT-u dotychczasowej pracy organizacji tworzących SFOP, czyli Samarytańskiego Towarzystwa im. Jana Pawła II w Zakliczynie, Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Tarnowie, Ochotniczej Straży Pożarnej w Zakliczynie, Stowarzyszenia na Rzecz Pomocy Dzieciom i Rodzinie „Samarytanin” z Jasienia, Stowarzyszenia Przyjaciół Domu Pomocy Społecznej w Stróżach. ”Uważamy także, że jest to duża szansa na rozwój Federacji w przyszłości” - pisze Ewelina Kosińska.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, December 4, 2021 01:25:38
IP     : 3.81.89.248
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html