Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Mammografia i RTG w Mościckim Centrum Medycznym    -   21/9/2009
W nowych murach – nowa jakość
Pacjenci Mościckiego Centrum Medycznego mogą już korzystać z oddanej właśnie do użytku pracowni mammograficznej i RTG. Remont generalny objął pomieszczenia pracowni, hole i korytarz oraz sekretariat. Wprowadzono także kilka zmian ułatwiających przemieszczanie się pacjentów między pracowniami.

Ogloszenie
>

-Prace były po prostu koniecznością –wyjaśnia Paweł Zach, zastępca dyrektora MCM-u. –Teraz nasi pacjenci przyjmowani są w nowoczesnych i przestronnych pomieszczeniach. Ze zmian zadowolony jest także personel.
Placówka przeszła także pozytywnie kontrolę Wojewódzkiego Ośrodka Koordynującego Populacyjny Program Wczesnego Wykrywania Raka Piersi z Krakowa, który oceniał jakość i poprawność działania sprzętu do mammografii.
-Wynik nie jest dla nas zaskoczeniem. Nasze urządzania są sprawne, systematycznie serwisowane i pozwalają właściwie diagnozować stan zdrowia pacjentów. Ponadto stosowane przez personel pracowni procedury zapewniają stałą i systematyczną kontrolę jakości wykonywanych zdjęć – dodaje Paweł Zach.
Zadowolenie samych pacjentek ma bezpośrednie odwzorowanie w liczbach. Tylko w tym roku z możliwości bezpłatnego badania piersi skorzystało już ponad pięćset kobiet. To efekt programu finansowanego przez NFZ.
Dyrekcja MCMu liczy, że w wyremontowanych pomieszczeniach będzie ich teraz znacznie więcej.

Środki niezbędne do przeprowadzenia prac pochodziły ze źródeł własnych oraz wsparcia Urzędu Miasta Tarnowa. Remont kosztował 250 tysięcy złotych.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947