To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   W Starostwie Powiatowym polała się krew...    -   21/9/2009
Powiat tarnowski: krew w urzędzie
Blisko 11 litrów krwi oddali w poniedziałek honorowi dawcy, którzy zdecydowali się wziąć udział w akcji organizowanej po raz pierwszy w takiej formie w Starostwie Powiatowym w Tarnowie. W urzędzie pojawili się pracownicy Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przy szpitalu św. Łukasza z przenośną aparaturą do pobierania krwi.

Ogloszenie
>

W ciągu 4 godzin krew oddały w sumie 24 osoby. Najliczniejszą grupę stanowili oczywiście pracownicy tarnowskiego starostwa. Było także kilka osób, które oddały krew podczas pobytu w urzędzie i załatwiania spraw. Inni przyszli bo o akcji dowiedzieli się z tarnowskich mediów. –Oddaję krew od kilku lat, tutaj przyszedłem bo mam „stację krwiodawstwa” praktycznie na miejscu i było to dla mnie wygodne – mówił pan Janek, który jeszcze przed południem oddał 450 ml. krwi. Jednak zdecydowana większość to osoby, które dopiero w poniedziałek stały się honorowymi dawcami. –To nie boli, nie trzeba wiele czasu, żeby stać się dawcą. W moim przypadku cała „procedura” zajęła około 10 minut – podkreśla Katarzyna.
-Jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy oddali ten bezcenny lek dla ratowania życia i zdrowia drugiego człowieka. Z naszego punktu widzenia akcja przyniosła – jak na pierwszy raz – bardzo dobre rezultaty – ocenia Wiesława Pyzik, kierownik biura zarządu rejonowego PCK w Tarnowie dla powiatu ziemskiego. Wicestarosta tarnowski Mirosław Banach, organizator poniedziałkowej akcji zapowiada, że kolejna zorganizowana zostanie za kilka miesięcy.

Foto: krew oddaje wicestorasta Mirosław Banach
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, December 4, 2021 00:57:02
IP     : 3.81.89.248
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html