Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Warsztaty Terapii Zajęciowej zapraszają na „Pożegnanie Lata”    -   23/9/2009
Licytacja na festynie
Licytacja prac uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II w Tarnowie znalazła się w programie wielkiego festynu integracyjnego, który, jak pisaliśmy - już w najbliższą sobotę odbędzie się przy ul. Hodowlanej 6. Aukcję obrazów zaplanowano na zakończenie imprezy.

Ogloszenie

-Serdecznie zachęcamy do zakupu prac uczestników Warsztatu. W swoje obrazy włożyli oni całe serce. Kolorowe prace, wykonane różnymi technikami i przy użyciu wielu materiałów, będą wspaniałą ozdobą mieszkań i biur – zachęca Tomasz E. Wardzała, kierownik Warsztatu z ul. Hodowlanej 6.
Festyn „Pożegnanie Lata” rozpocznie się w sobotę, 26 września o godz. 11.00 na parkingu przy Warsztacie. Organizatorem jest WTZ i firma Kor-Pol. W programie: gry i zabawy z nagrodami, wypoczynek przy muzyce, kiełbaski z grilla, lody, wata cukrowa i loteria fantowa, gdzie każdy wygrywa atrakcyjną nagrodę i konsultacje kosmetyczne.
Dodatkową atrakcją będzie występ wolontariuszy ze Szkolnego Koła Caritas przy Publicznym Gimnazjum im. kard. Stefana Wyszyńskiego w Siedliskach. Młodzi aktorzy pokażą sztukę „Księżniczka na ziarnku grochu”. W programie ponadto pogadanki o bezpiecznym poruszaniu się po drodze, zwłaszcza po zmroku, a w nagrodę - odblaski przekazane przez Wydział Marki Urzędu Miasta Tarnowa.
Wstęp jest wolny.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947