Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Sympatyczna inicjatywa Młodzieżowego Centrum Samorządności    -   23/9/2009
SUPER CHŁOPAK 2009
Pałac Młodzieży w Tarnowie - Młodzieżowe Centrum Samorządności, przy współudziale Samorządu Uczniowskiego I LO w Tarnowie, z okazji Dnia Chłopca organizuje w dniu 29 września 2009 r. o godz. 18.00 – w Sali Klubowej Domu Studenta PWSZ w Tarnowie, ul. Słowackiego 7 - Międzyszkolny Tarnowski Finał – Konkursu SUPER CHŁOPAK 2009 . Spotkanie z Kandydatami odbędzie się już w najbliższy piątek 25 września 2009 o godz. 16.00 w sali 43 Pałacu Młodzieży/ I piętro/.

Ogloszenie

- W tym szczególnym dniu pragniemy z uśmiechem przypomnieć i uświadomić młodym ludziom, jakie wartości powinni preferować na swej drodze ku pełnej dojrzałości - mówi o celach projektu koordynator MCS mgr Stanisław Olszówka.
Konkurs adresowany jest do uczniów III klas Gimnazjum oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych.
W programie przewidziano m.in rywalizację kandydatów w eliminacjach, ćwierćfinale, półfinałe - prezentacje kandydatów do tytułu SUPER CHŁOPAK 2009, występ grupy tanecznej I LO a tuż przed ogłoszeniem werdyktu jury - recital „Dziękuję że jesteś...” (gościnnie wystąpi - Daniel Pochroń).
W konkursie będą dominować konkurencje sprawnościowe oraz testujące wrażliwość i inteligencję zawodników. Zmagania kandydatów będzie oceniać niezależne młodzieżowe /żeńskie/ jury pod przewodnictwem mgr Urszuli Świerczek - nauczyciela wf I LO.
Wszyscy kandydaci otrzymają pamiątkowe certyfikaty i upominki.
Organizatorzy zapraszają kandydatów - przedstawicieli poszczególnych Gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych /po 1 kandydacie/ - zwłaszcza wrażliwych na dobro, do aktywnego udziału w tym niecodziennym konkursie

-Zwracamy się uprzejmą prośbą do Opiekunów Samorządu Uczniowskiego o rozpropagowanie tego konkursu i w miarę możliwości zgłoszenie do rywalizacji kandydata - przedstawiciela Waszej Szkoły - apeluje Stanisław Olszówka Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr. tel 605 282 697.

Spotkanie z Kandydatami odbędzie się 25 września 2009 o godz. 16.00 w sali 43 Pałacu Młodzieży/ I piętro/.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947